Saturday , May 28 2022
Breaking News
Home / କ୍ରୀଡ଼ା / ଜାତୀୟ କ୍ରୀଡା ଦିବସ ଅବସରରେ ପିପିଏଲ ଡିଏଭି ଦ୍ୱାରା ମିନି ମାରାଥନ୍ ଆୟୋଜିତ

ଜାତୀୟ କ୍ରୀଡା ଦିବସ ଅବସରରେ ପିପିଏଲ ଡିଏଭି ଦ୍ୱାରା ମିନି ମାରାଥନ୍ ଆୟୋଜିତ

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୨୯/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପିପିଏଲ ପରିସରରେ ଥିବା ଡି.ଏ.ଭି ପବ୍ଳିକ୍ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜାତୀୟ କ୍ରିଡା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ମେଜର ଧ୍ୟାନ ଚାନ୍ଦଙ୍କ ଜନ୍ମଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ଏହି ଦିବସ ସାରା ଦେଶରେ ପାଳିତ ହୋଇଥାଏ । ପିପିଏଲ ଡିଏଭି ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ରାଜଶ୍ରୀ ମହାପାତ୍ର ସ୍କୁଲର ଛାତ୍ର ଓ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦିବସର ଗୁରୁତ୍ୱ ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ । ପରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର କି୍ରଡା ଶିକ୍ଷକ ଶାଶ୍ୱତ କୁମାର ଭାରତୀୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ସପଥ ପାଠ କରାଇଥିଲେ । ଏହି ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ବାଳକ ଓ ବାଳିକା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ମିନି ମାରାଥନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆୟୋଜନ ହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ଅପରାହ୍ନରେ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ରିକେଟ ଖେଳର ଆୟୋଜନ ଡିଏଭି ଓଡିଆ ଓ ଇଂରାଜୀ ମିଡିୟମ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସ୍କୁଲର କ୍ରିଡା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଧରିତ୍ରି ମିଶ୍ର ପରିଚାଳନା କରିଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ଅନ୍ୟମାନେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ ଅଟ୍ଟକଳରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ହୋଲସେଲ ମାର୍କେଟ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୧/୦୪/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସହର ଉପକଣ୍ଠ ଜମଧର ଗ୍ରାମପଂଚାୟତରେ ଥିବା ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ବଜାର କମିଟି(ଆର.ଏମ.ସି.) ପରିସରରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *