Friday , October 22 2021
Home / ତାଜା ଖବର / ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ କାରଖାନା ଠାବ – ବିପୁଳ ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ , ଏକ ଟ୍ରକ ଜବତ, ୨ ଅଟକ

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ କାରଖାନା ଠାବ – ବିପୁଳ ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ , ଏକ ଟ୍ରକ ଜବତ, ୨ ଅଟକ

କଟକ ,୨୮/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଟକ ସଦର ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଏକ ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ କାରଖାନା ଠାବ କରାଯାଇଛି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କଟକ ସଦର ଥାନା ଫୁଲନଖରା ବମ୍ଫକୁଦ ଠାରେ ଏକ ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ କାରଖାନା ଚାଲୁଥିବା ଖବର ପାଇ ସେଠାରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ରୁଚି ଗୋଲ୍ଡ ଭଳି ଖୁସି ଗୋଲ୍ଡ ନାମରେ ଲୋଗୋ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ ପ୍ୟାକ୍ କରାଯାଇ କଯକ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ସମେତ ଢ଼େଙ୍କାନାଳ, ଅନୁଗୁଳ, ଭଦ୍ରକ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ସହରର ବଜାରକୁ ଗାଡ଼ି ଯୋଗେ ଏହି ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ କାରଖାନା ଯୋଗାଣ କରାଯାଉଥିଲା । ଚଢ଼ାଉ ସମୟରେ ୩୦ ହଜାର ନକଲି ଖାଇବା ତେଲ ଜବତ କରାଯିବା ସହ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ୨ ଜଣ ଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇ ପଚରା ଉଚୁରା କରାଯାଉଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ୟ୍ୟଟକ – ଜଣେ ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଉଦ୍ଧାର, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନିଖୋଜ

ପୁରୀ ୧୯/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଅଘଟଣ । ଭାସିଗଲେ ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ୟ୍ୟଟକ । ଚକ୍ରତୀର୍ଥ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *