Friday , October 22 2021
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ଟାଉନ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ୧୫ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ଜବତ ୧ଗିରଫ

ଟାଉନ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ୧୫ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ଜବତ ୧ଗିରଫ

 

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୨୫/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ସାଢେ୯ଟା ସମୟରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକଛକରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ସେଠାରେ ମଦ ବିକ୍ରୀ କରୁଥିବା ଚୋରାମଦ ବେପାରୀ ସହରର ଚାଟରାପାଟଣା ଗ୍ରାମର ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କ ଠାରୁ ୧୫ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ଜବତ କରିବା ସହିତ ୧୬୦/୨୦୧୯ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ଚୋରାମଦ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।  ଥାନା  ଅଧିକାରୀ ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନ ସାମନ୍ତରାୟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଚଢାଉରେ ଏସ.ଆଇ ସୈାମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଜାଲି, ଏସ.ଆଇ. ପ୍ରଜ୍ଞାଶ୍ରୀ ନାୟକ, ଏ.ଏସ.ଆଇ ଶରତ କୁମାର ବାରିକ, ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ତପିନା ଜେନା ପ୍ରମୁଖ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ୟ୍ୟଟକ – ଜଣେ ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଉଦ୍ଧାର, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନିଖୋଜ

ପୁରୀ ୧୯/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଅଘଟଣ । ଭାସିଗଲେ ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ୟ୍ୟଟକ । ଚକ୍ରତୀର୍ଥ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *