Sunday , June 26 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଖାଇ ଚୋର ଚମ୍ପଟ !

ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଖାଇ ଚୋର ଚମ୍ପଟ !

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା, ୨୪/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପୁଣି ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୂଳି ଦେଇ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ ମାରିଛି । ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସ ଗାଡ଼ିରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ମଙ୍ଗଳବଜାରରେ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ହଠାତ ଆଜି ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତାକୁ ଧରିବାକୁ ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ ଜାରି ରଖିଛି । ଗତକାଲି ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଙ୍ଗଳବଜାର ଅଂଚଳରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଜଣେ ଚୋରକୁ ଧରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଚୋରକୁ ଆଣି ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ନିଜ ଗାଡ଼ିରେ ନେଇଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କିଶନନଗର ଥାନାରେ ଅଘଟଣ, ନ୍ୟାୟ ନପାଇ ପୋଲିସ ଉପରୁ ଭରସା ତୁଟାଇ ଆତ୍ମାହୁତି ଦେଲେ ଆବେଦନକାରୀ

କଟକ ସଦର, ୨୩/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଵିଷ୍ଣୁ ବେହେରା): ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା କିଶନନଗର ଥାନାରେ ଅରାଜକତା ଲାଗିରହିଥିବା ଏବଂ ଲୋକେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *