Monday , June 27 2022
Breaking News
Home / ଶିକ୍ଷା / ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ ପ୍ରତିବାଦରେ ଡ଼ିଏସଓ ର ବିକ୍ଷୋଭ

ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ ପ୍ରତିବାଦରେ ଡ଼ିଏସଓ ର ବିକ୍ଷୋଭ

ବ୍ରହ୍ମପୁର, ୨୪/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଚଳିତ ବର୍ଷ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ କଲେଜ ଓ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି । ଯେଉଁଠି ଆବଶ୍ୟକ ସେଠାରେ ନିର୍ବାଚନ ବଦଳରେ ମନୋନୀତ କରାଯିବ । ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ ଦେଖାଦେଇଛି । ଶୁକ୍ରବାର ଡ଼ିଏସଓ ଗଂଜାମ ଜିଲା ପକ୍ଷରୁ କମାପଲୀ ଛକ ଠାରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି । ନିର୍ବାଚନ ବଦଳରେ ମନୋନୀତ ପ୍ରତିନିଧି ପ୍ରକି୍ରୟା ଦ୍ୱାରା ସରକାରୀ ଦଳ ତଥା ଗୋଡ଼ାଣିଆ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ମନୋନୀତ ହେବେ ବୋଲି ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଡ଼ିଏସଓ ଗଂଜାମ ଜିଲା ସଭାପତି ଶିବାନୀ ଶଙ୍କର ମିଶ୍ର,ସମ୍ପାଦକ ନିମାଁଇ ଚରଣ ସାହୁ,ଉଦ୍ଧବ ମହାକୁଡ଼,ଡ଼ି ତିରୁପତି ଦୋରା,ରଂଜନ ସେଠୀ,କିଷାନ ସାହୁ,ପପୁନ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ସାମିଲ ଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଓ ସହକାରୀ ଶିକ୍ଷକ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ 

ସାଲେପୁର, ୨୫ /୬/୨୦୨୨ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ ଅଭୟଜେନା ) -ସାଲେପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ ଗୋଟି  ୫ ଟି ରୂପାନ୍ତରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *