Monday , January 30 2023
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ବଜ୍ରପାତ ଘଟି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାରେ ୫ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର ଆହତ

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ବଜ୍ରପାତ ଘଟି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାରେ ୫ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର ଆହତ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୧/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବୁଧବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ବଜ୍ରପାତ ଘଟି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାରେ ୫ ଜଚ୍ଚଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ରେ ୨ ଜଣ ଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକ୍ ରେ ଜଣେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ୍ ରେ ବଜ୍ରପାତ ଘଟି ୨ ଜଚ୍ଚଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଚନ୍ତି । ସମସ୍ତ ମୃତକ ଓ ଆହତଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ହସପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଛି । ସେଠାରେ ମୃତକମାନଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ହେବ ଓ ଆହତ ମାନଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରାଯିବ । ମୃତକ ମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଗୋତ୍ରବିଲ ଗ୍ରାମର ଅଜୟ ନାୟକ ଓ ମରିଲୋ ଗ୍ରାମର ଦିଲିପ ମଲିକ , ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକ୍ ର ନାରଣପୁର ଗ୍ରାମର ବିଜୟ ନାୟକ ଓ ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ୍ ର କରଂଜ ଗ୍ରାମର ରଙ୍ଗ ବେହେରା ଓ ପପୁନି କୁମାର ଦାସ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

Leave a Reply

Your email address will not be published.