Monday , January 24 2022
Breaking News
Home / Uncategorized / ଆଇପିଏସ ସ୍ତରରେ ବଦଳି – ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର

ଆଇପିଏସ ସ୍ତରରେ ବଦଳି – ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆଜି ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଆଇପିଏସ ସ୍ତରରେ ବଦଳି କରିଛନ୍ତି । ସୁଧାଂଶୁ ଷଢ଼ଙ୍ଗୀ ପୋଲିସ କମିଶନର ହେଲେ । ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଜେଲ ଏଡ଼ିଜି ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି । ସଂଜୀବ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ପରିବହନ କମିଶନର ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଥିବାବେଳେ ଆରପି କୋଚେ ଙ୍କୁ ଏଡ଼ିଜି ପୋଲିସ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ଭାବେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ଆସିଶ କୁମାର ସିଂହ ଙ୍କୁ ଡ଼ିଆଇଜି ସେଂଟ୍ରାଲ ରେଂଜ, ସାର୍ଥକ ସଢ଼ଙ୍ଗୀଙ୍କୁ ଏସପି ଭିଜିଲାନ୍ସ, ଭୁବନେଶ୍ୱର,ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶିଙ୍କୁ ଆଇଜି ପୋଲିସ ପର୍ସୋନେଲ ଭାବେ ହିମାଂଶୁ ଲାଲ ଙ୍କୁ ଡ଼ିଆଇଜି ପୋଲିସ , ସମ୍ବଲପୁର ଠାରେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଛି । ଘନଶ୍ୟାମ ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କୁ ଆଇଜି ଇଓଡ଼ବ୍ଲୁ, ଅମିତେନ୍ଦ୍ର ସିହ୍ନାଙ୍କୁ କ୍ରାଇମ ବଆଂଚ ଏଡ଼ିଜି , ଅମିତାଭ ଠାକୁର ଙ୍କୁ ଆଇଜି ଅପରେସନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତିି ଦିଆଯାଇଥିବାବେଳେ ସତ୍ୟବ୍ରତ ଭୋଇଙ୍କୁ ଡ଼ିଆଇଜି ବ୍ରହ୍ମପୁର ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ଵାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥି  ନାରାୟଣ ଭୋଇଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ

କଟକ,୨୩/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଆସନ୍ତା ତ୍ରସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥି  ମାନଙ୍କର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ହେଉଥିବା ବେଳେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *