Saturday , December 4 2021
Home / ବିଶେଷ / ହୃଦାଘାତରେ କୃଷକ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ହୃଦାଘାତରେ କୃଷକ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଗରଦପୁର, ୧୪/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପାଟକୁରା ଥାନା ନିକଟସ୍ଥ ଆଖୁଆ ଗ୍ରାମର ସୁମନ ରାଉତ (୬୦) ଙ୍କର ଆଜି ହୃଦାଘାତରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସୁମନ ଆଜି ସକାଳେ ନିଜ ବିଲରେ ଯାଇ ଧାନ ତଳି ରୋଇଥିଲେ । ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଘରକୁ ଆସି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ପରେ ପୁଣି ବିଲକୁ ଯାଇ ଧାନ ତଳି ରୋଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଧାନ ତଳି ରୋଉଥିଲେ । ହଠାତ ସୁମନ ସେହି ବିଲ କାଦୁଅରେ ଟଳି ପଡ଼ିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ପାଟକୁରା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଡ଼ାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବକ ମୃତ

ଭୁବନ,୦୩/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ସହର ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୫୩ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଅନନ୍ତପୁର ନିକଟରେ ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଏକ  …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *