Saturday , September 18 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ /  ସପ୍ତମ ଆର୍ଥିକ ଗଣନା ତାଲିମ ଶିବିର

 ସପ୍ତମ ଆର୍ଥିକ ଗଣନା ତାଲିମ ଶିବିର

କାଲିମେଳା,୧୩/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ମାଲାକନଗିରି ଜିଲା କାଲିମେଳା ପଂଚାୟତ ସମିତି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଭାଗୃହରେ ରବିବାର ସପ୍ତମ ଆର୍ଥିକ ଗଣନାର ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ତାଲିମ ଶିବିର ଅୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ କାଲିମେଳା ଓ ପଡିଆ ବ୍ଲକର ଥିବା ଭିଏଲଇମାନେ ଯୋଗଦେଇ ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ସିଏସସିର ଏଡିଏମ ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ଜେନା, ଡି.ଏମ ହରିଶ ସାହୁ, ଏନଏସଏସ ଅଧିକାରୀ ଜୟନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ମୋଟ ୯୭ ଜଣ ଏନୁମେଟର ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ । ଦେଶରେ ପଂଚାୟତଠାରୁ ଅରମ୍ଭ କରି ଗ୍ରାମାଂଚଳ ଓ ସହରାଂଚଳ ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସର୍ବେକ୍ଷଣ କାରିବା ଏହି ତାଲିମର ମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ । ଏହା ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଆସୁଅଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ନିରାକାରପୁର ଶୁଭାଶିଷ ପାଇଲେ ଓଡ଼ିଶା ବନ ସେବା

ନିରାକାରପୁର, ୧୮/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଓଡ଼ିଶା ସାଧାରଣ ପ୍ରଶାସନ ସେବା ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ପରୀକ୍ଷାରେ ଉତୀର୍ଣ୍ଣ ୬୭ ଜଣଙ୍କର ନାମ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *