Monday , October 18 2021
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଠାରୁ ୪୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ ଅଭିଯୋଗ

ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଠାରୁ ୪୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ ଅଭିଯୋଗ

ଗରଦପୁର, ୧୩/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗତକାଲି ରାତିରେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଠାରୁ ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ୪୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ ହୋଇଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅର୍ଜୁନପୁର ଛକ ରେ ସେହି ଗ୍ରାମର ରମାକାନ୍ତ ସାହୁ ଏକ ତେଜରାତି ଦୋକାନ କରିଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୯ ଟାରେ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ପରି ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଅଳ୍ପ ବାଟ ଯାଇଛନ୍ତି,୨ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ ଏକ ମୋଟରସାଇକେଲ ରେ ଆସି ରମାକାନ୍ତ ଧରିଥିବା ବ୍ୟାଗ ଛଡ଼଼ାଇନେଇଥିଲେ । ରମାକାନ୍ତ ହଲାଚୁଲା କରିବାରୁ ଦୁର୍ବୃତମାନେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ପିସ୍ତଲ ଲଗାଇଦେଇ ଭୟଭିତ କରି ନରେନ୍ଦ୍ରପୁର ଆଡ଼କୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ଦୁର୍ବୃତମାନେ ଛଡ଼଼ାଇନେଇଥିବା ବ୍ୟାଗ ରେ ୪୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଥିଲା । ରମାକାନ୍ତ ଗ୍ରାମରେ କହିବା ପରେ ଗ୍ରାମର ଲୋକମାନେ ଖୋଜ ଖବର କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସୂଚନା ପାଇନଥିଲେ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ରମାକାନ୍ତ କୋରୁଆ ଫାଣ୍ଡି ଓ ପାଟକୁରା ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବେଗୁନିଆରେ ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଗୁଳି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ – ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ

ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ୧୫/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ବେଗୁନିଆରେ ପାରିବାରିକ ଗଣ୍ଡଗୋଳରୁ ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଗୁଳି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଗୁଳିମାଡରେ ବିଭୂତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *