Friday , August 12 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜିଆଇଇଟିରେ ଦୁଇଦିନିଆ କର୍ମଶାଳା

ଜିଆଇଇଟିରେ ଦୁଇଦିନିଆ କର୍ମଶାଳା

ଗୁଣପୁର,୧୩/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସ୍ଥାନୀୟ ଜିଆଇଇଟି ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ମେକାନିକାଲ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇଦିନିଆ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । କର୍ମଶାଳାର ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ୟାମାହା କମ୍ପାନୀର ତାଲିମମୁଖ୍ୟ ରଜତ ମିଶ୍ର ଅତିଥିଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଉପଯୋଗ କୌଶଳ ବିଷୟରେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ । ସମ୍ମାନନୀୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଷ୍କାଇରାଇଡର ଅଟୋମେଟିଭ ତାଲିମମୁଖ୍ୟ ରାକେଶ ପାତ୍ର ୟାମାହା ଇଞ୍ଜନିୟରିଂ ଇସିୟୁଡାଇଗ୍ନୋସିସ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆବାହକ ସନ୍ତୋଷ ତ୍ରିପାଠୀ କର୍ମଶାଳା ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତଭାବେ ଜଣାଇଥିଲେ । ଅଧ୍ୟାପକ ଅଜିତପ୍ରସାଦ ଦାସ, ମାନସରଂଜନ ପଣ୍ଡା, ଅଶୋକକୁମାର ମହାପାତ୍ର ଏବଂ ଶିବବ୍ରତ ମହାନ୍ତି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇଦିନିଆ କର୍ମଶାଳାରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ୟାମାହା ଇଞ୍ଜିନରର ଯାନ୍ତ୍ରିକତ୍ରୁଟି ନିରୂପଣ କରିବା ସହ ଏକତ୍ରିକରଣ ଓ ପୃଥକିକରଣ ବିଷୟରେ ଶିକ୍ଷାଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ଅବସରରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ସହ ଆବାହକ ଦେବବ୍ରତ ପଣ୍ଡା ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ମୁଡ୍ ଅଫ୍ ନେସନ୍ ପୋଲ୍: ନିଜ ରାଜ୍ୟରେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନଂ ୧ ସିଏମ୍, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ମୋଦୀ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୧/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଓଡ଼ିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ପୁଣିଥରେ ଘରୋଇ ରାଜ୍ୟରେ ନମ୍ବର ୧ ସିଏମ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.