Wednesday , June 29 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ଜାଗିରିପଡିଆ ରେ ଘରପୋଡ଼ି 

ଜାଗିରିପଡିଆ ରେ ଘରପୋଡ଼ି 

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୨/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ପଂଚାୟତ ଜାଗିରିପଡିଆ ଗ୍ରାମର ଭାଗବତ ସାହୁଙ୍କ ଝିଅ ବେଙ୍ଗଲତାଙ୍କ ଘରେ   ରୋଷେଇ ଚୁଲିରୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୨ବଖରା ଘର ଜଳିଯାଇଛି । ଘରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଆସବାବପତ୍ର ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ରଘୁନାଥପୁର ଅଗ୍ନିଶମ ଦଳ ବହୁ ବିଳମ୍ବରେ ପହଂଚିବା ପରେ ନିଆଁକୁ ଲିଭାଇଥିଲେ । ଜଗନ୍ନାଥପୁର ସମିତିସଭ୍ୟ ମହେମୁଦ ବେଗ ପହଂଚି ଏନେଇ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ । ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲାପାଳ ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ମହାପାତ୍ର ତୁରନ୍ତ ବିପନ୍ନଙ୍କୁ ସହାୟତା ଦେବାକୁ ରଘୁନାଥପୁର ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପୁରୀରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା , ଜଣେ ଆହତ

ପୁରୀ, ୨୪/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁରୀ ରେ ବୋମାମାଡ଼ । ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁକୁନ୍ଦ ମିଶ୍ର ନଗରରେ ଆଜି ରାତିରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *