Saturday , May 28 2022
Breaking News
Home / ଶିକ୍ଷା / ଜଗତସିଂହପୁରରେ ବିଜ୍ଞାନ ପଦଯାତ୍ରା

ଜଗତସିଂହପୁରରେ ବିଜ୍ଞାନ ପଦଯାତ୍ରା

ଜଗତସିଂହପୁର, ୧୨/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜଗତସିଂହପୁର ଠାରେ ବିଜ୍ଞାନ ପଦଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ପଦଯାତ୍ରା ଜଗତସିଂହପୁର କଲେଜଛକ ଠାରୁ ବାହାରି ବଙ୍ଗଳାଛକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ବିଜ୍ଞାନପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଡଃ ଶଶିକାନ୍ତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ଶିକ୍ଷାବିତ ବିଶ୍ୱାବସୁ ଦାସ, ଅଧ୍ୟାପକ ମନୋଜ କୁମାର ଲେଙ୍କା, ଗବେଷକ ଅମରେନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ଅମ୍ବିକା ମହାନ୍ତି, ଆଇନଜୀବୀ ରଞ୍ଜିତ ମହାନ୍ତି, ପ୍ରଦୀପ୍ତ ରାମ ପ୍ରମୁଖ ଉଦବୋଧନ ଦେଇଥିଲେ । ଛାତ୍ର ପ୍ରତିନିଧି ଭାବେ ବିକାଶ ରଞ୍ଜନ ମୁଦୁଲି, ଶୁଭାଙ୍ଗିନୀ ବସ୍ତିଆ, ରୁଦ୍ରପ୍ରସାଦ ପରିଡା, ସୁଶୀଲ ମହାପାତ୍ର ପ୍ରମୁଖ ପଦଯାତ୍ରାର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ତେଣ୍ଡାକୁଡ଼ା ସରକାରୀ ଫଜଲହକ୍ ହାଇସ୍କୁଲ ରେ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଓ ନିରାପତା ତାଲିମ ଶିବିର

ଗରଦପୁର,୨୪/୦୫/୨୦୨୨( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର )- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତେଣ୍ଡାକୁଡ଼ା ସରକାରୀ ଫଜଲହକ୍ ହାଇସ୍କୁଲ ରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *