Saturday , August 20 2022
Breaking News
Home / ଶିକ୍ଷା / ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଛାଡ଼ି କ୍ରୀଡ଼ାଶିକ୍ଷକ ନିଲମ୍ବିତ

ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଛାଡ଼ି କ୍ରୀଡ଼ାଶିକ୍ଷକ ନିଲମ୍ବିତ

ରଘୁନାଥପୁର, ୧୨/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜିଲାଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ହ୍ୱାଟସ ଆପ  ଗ୍ରୁପରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ ଛାଡି ରଘୁନାଥପୁର ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବିଦକ୍ରାମନ୍ଦିରର କ୍ରୀଡ଼ାଶିକ୍ଷକ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମହାନ୍ତି ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲାଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ନାମରେ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ହ୍ୱାଟସ ଆପ ଗ୍ରୁପରେ ଶ୍ରୀ ମହାନ୍ତି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଛାଡିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେବାପରେ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲାପାଳ ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ମହାପାତ୍ର ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଶୃଙ୍ଖଳାଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଜିଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ତେଣୁ ଶ୍ରୀ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଉକ୍ତ ଗ୍ରୁପ ହ୍ୱାଟସ ଆପ ରେ ଜିଲା ଶିକ୍ଷାଧକାରୀଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ବେନିୟମ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରା ନ ଯିବା ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀମହଲରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କଲେଜ ବାଣିଜ୍ୟ ବିଭାଗର ଟପ୍ପର ଶକ୍ତିମୟୀ ଚାଟାର୍ଡ ଆକାଉଂଟାଂଟ ହେବେ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୩/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସ୍ୱୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଯୁକ୍ତ ୩ ବାଣିଜ୍ୟ ବିଭାଗ ସମ୍ମାନର ଛାତ୍ରୀ ଶକ୍ତିମୟୀ ପ୍ରଧାନ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.