Monday , June 27 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଫନି ବାତ୍ୟା ସହାୟତା ସମ୍ପର୍କରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକରେ ଆଲୋଚନା ବୈଠକ

ଫନି ବାତ୍ୟା ସହାୟତା ସମ୍ପର୍କରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକରେ ଆଲୋଚନା ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୦୬/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପଂଚାୟତ ସମିତି ସଭା ଗୃହରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଗତ ଫନି ବାତ୍ୟା ସହାୟତା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ବୈଠକ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅନାମବନ୍ଧୁ ଧଳଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ବୈଠକରେ ଗତ ଫନି ବାତ୍ୟାରେ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇଥିବା ବାସଗୃହ ସମେତ କଚା ଚାଳଛପର ଘର ଥିବା ଜନସାଧାରଙ୍କ ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଯିବା ସହ ଯେଭଳି ଏହି ସହାୟତାରୁ କୈାଣସି କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ବଂଚିତ ନହୁଅନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ଜନପ୍ରତିନିଧିମାନେ ଧ୍ୟାନଦେବାକୁ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶ୍ରୀ ଧଳ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ବୈଠକରେ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷା ସ୍ନେହଲତା ପ୍ରଧାନ,ବିଡିଓ ସୁଧିର କୁମାର ସିଂଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ ସରପଂଚ, ସମିତିସଭ୍ୟ/ସଭ୍ୟା ଓ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀମାନେ ଯୋଗଦେଇ ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ କାଳିଆ ଯୋଜନାରେ ସ୍ୱଛତା ଆଣିବା ପାଇଁ କୃଷକମାନଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଅଗ୍ରଣୀ ଯୁବକ ସଂଘ ୟୁଥ ୱାରିୟର ପକ୍ଷରୁ ସଫେଇ ଅଭିଯାନ

ବାଲିଗୁଡା,୨୬/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ୟୁଥ ୱାରିୟର ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ଟିକାବାଲି ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଓ ମେଡିକାଲ ଛକ ଠାରେ ଥିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *