Wednesday , June 29 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ତଟ୍ଟରକ୍ଷୀ ବାହୀନି ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଗିଲ ବିଜୟ ଦିବସ ପାଳିତ

ତଟ୍ଟରକ୍ଷୀ ବାହୀନି ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଗିଲ ବିଜୟ ଦିବସ ପାଳିତ

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୨୮/୦୭/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ଦୀପକ କୁମାର ଦାସ)- ପାକିସ୍ଥାନର ଭାରତରେ ଅନୁପ୍ରବେଶ ଯୋଜନାକୁ ପଣ୍ଡକରି ଭାରତୀୟ ସେନା କାର୍ଗିଲକୁ ନିଜ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆଣି ସେଠାରେ ବିଜୟ ସୂଚକ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଉଡାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାର ୨୦ବର୍ଷ ପୂର୍ତୀ ଅବସରରେ କେନ୍ଦ୍ରସରକାରଙ୍କ ରକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅଧିନସ୍ଥ  ଭାରତୀୟ ତଟ୍ଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ପାରାଦ୍ୱୀପ ମୁଖ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଗିଲ ବିଜୟ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଅଛି । ଏହି ଅବସରରେ ଏନ୍.ସିସି କ୍ୟାଡେଟ୍, ସ୍କାଉଟ୍ ଓ ସ୍କୁଲ କଲେଜର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ତଟ୍ଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଜାହାଜ ‘ସୁଜୟ’ ପରିଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା । ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ମାନଙ୍କରେ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର କରାଯାଇଥିଲା । ଭାରତୀୟ ସେନାରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଦେଶମାତୃକା ର ସେବା କରିବା ପାଇଁ ତଟ୍ଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ  ପରାମର୍ଶ ଓ ନିବେଦନ କରାଯାଇଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରଥ ଯାତ୍ରା ଆଉ ଦୁଇଦିନ – ବ୍ରହ୍ମ ତାଳଧ୍ୱଜ ରଥର କପଡ଼ା ତିଆରିରେ ନିମଗ୍ନ ଦରଜୀ ସେବକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ରଥ ଯାତ୍ରା ପରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାର ଆରାଧ୍ୟ ପ୍ରଭୁ ତୁଳସୀ କ୍ଷେତ୍ରର ସିଦ୍ଧ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *