Saturday , October 16 2021
Breaking News
Home / ରାଜନୀତି / ସାରା ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରତି ୱାର୍ଡ଼, ସାହି, ବସ୍ତି ଏବଂ ଆପାର୍ଟମେଂଟ ପାଇଁ ଉନ୍ନୟନ କମିଟି ଗଠନ ହେବ

ସାରା ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରତି ୱାର୍ଡ଼, ସାହି, ବସ୍ତି ଏବଂ ଆପାର୍ଟମେଂଟ ପାଇଁ ଉନ୍ନୟନ କମିଟି ଗଠନ ହେବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ,୨୭/୦୭/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସାରା ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରାମର ପ୍ରତି ୱାର୍ଡ ପାଇଁ ଏବଂ ସହରାଂଚଳର ପ୍ରତ୍ୟେକ ୱାର୍ଡ଼, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସାହି, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବସ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆପାର୍ଟମେଂଟର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆନ ସିଟିଜେନ୍ସ ପାର୍ଟି (ଆଇସିପି) ଅତି କମ୍ରେ ୧୦ଜଣିଆ କମିଟି ଗଠନ କରିବ । ଉନ୍ନୟନ କମିଟିର ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରସ୍ତାବ ସବୁକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆନ ସିଟିଜେନ୍ସ ପାର୍ଟି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ । ଏତଦବ୍ୟତୀତ କମିଟି ମାଧ୍ୟମରେ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ବୃକ୍ଷରୋପଣ, ନିଶା ନିବାରଣ ଏବଂ ଦୁର୍ନତି ନିବାରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯିବ । ଆଗ୍ରହୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଇଣ୍ଡିଆନ ସିଟିଜେନ୍ସ ପାର୍ଟି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହିତ ଏବଂ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ୮୪୮୦୨୬୬୦୦୧ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ କମିଟି ସଭ୍ୟ ସଭ୍ୟାମାନଙ୍କର ନାମ ଓ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଏବଂ ଟେଲିଫୋନରେ ପଠାଇବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ଆଇନଜୀବୀ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ମିଳନୀ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୦/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ଆଇନଜୀବୀ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ମିଳନୀ ସ୍ଥାନୀୟ ଟାଉନହଲ ପରିସରରେ ରବିବାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *