Tuesday , October 26 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଭୁବନ ସିଭିଲ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ବନ ମହୋତ୍ସବ

ଭୁବନ ସିଭିଲ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ବନ ମହୋତ୍ସବ

ଭୁବନ,୨୭/୦୭/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ପୋଥାଳ)-ଭୁବନ ସିଭିଲ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ସିଭିଲ ଜଜ୍ ତଥା ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଶ୍ରୀଚନ୍ଦନ ଦାଶ ଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ତତ୍ୱାବଧାନରେ ବାର ଆସୋସିଏସନ ସହଯୋଗରେ ୭୨ ତମ ବନ ମହୋତ୍ସବ,ବୃକ୍ଷରୋପଣ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବାର ଆସୋସିଏସନ ସଭାପତି ବାବୁଲି କୁମାର ସେଠୀଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ସଭାପତି ତଥା ବରିଷ୍ଟ ଆଇନଜୀବୀ ସନାତନ ଗୁରୁ,ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦାଶ,ଦିବାକର ଦାସ,ପ୍ରକାଶ ନାୟକ,କୋଦଣ୍ଡଧର ନାୟକ,କୋର୍ଟ କର୍ମଚାରୀ,ବନ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ର ପ୍ରାୟ ୫୦ ଟି ଚାରା ରୋପଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସାତଭାୟା ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ମିଶନଶକ୍ତି ଗୃହ ନିର୍ମାଣକୁ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୫/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାତଭାୟା ପଂଚାୟତର ପଂଚୁବରାହୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଜନଗହଳି ସ୍ଥାନରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *