Wednesday , June 29 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଭୁବନ ସିଭିଲ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ବନ ମହୋତ୍ସବ

ଭୁବନ ସିଭିଲ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ବନ ମହୋତ୍ସବ

ଭୁବନ,୨୭/୦୭/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ପୋଥାଳ)-ଭୁବନ ସିଭିଲ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ସିଭିଲ ଜଜ୍ ତଥା ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଶ୍ରୀଚନ୍ଦନ ଦାଶ ଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ତତ୍ୱାବଧାନରେ ବାର ଆସୋସିଏସନ ସହଯୋଗରେ ୭୨ ତମ ବନ ମହୋତ୍ସବ,ବୃକ୍ଷରୋପଣ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବାର ଆସୋସିଏସନ ସଭାପତି ବାବୁଲି କୁମାର ସେଠୀଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ସଭାପତି ତଥା ବରିଷ୍ଟ ଆଇନଜୀବୀ ସନାତନ ଗୁରୁ,ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦାଶ,ଦିବାକର ଦାସ,ପ୍ରକାଶ ନାୟକ,କୋଦଣ୍ଡଧର ନାୟକ,କୋର୍ଟ କର୍ମଚାରୀ,ବନ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ର ପ୍ରାୟ ୫୦ ଟି ଚାରା ରୋପଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରଥ ଯାତ୍ରା ଆଉ ଦୁଇଦିନ – ବ୍ରହ୍ମ ତାଳଧ୍ୱଜ ରଥର କପଡ଼ା ତିଆରିରେ ନିମଗ୍ନ ଦରଜୀ ସେବକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୮/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ରଥ ଯାତ୍ରା ପରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାର ଆରାଧ୍ୟ ପ୍ରଭୁ ତୁଳସୀ କ୍ଷେତ୍ରର ସିଦ୍ଧ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *