Monday , June 27 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଓଡ଼ିଆ ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ମୁମ୍ବାଇରେ ସମ୍ମାନୀତ

ଓଡ଼ିଆ ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ମୁମ୍ବାଇରେ ସମ୍ମାନୀତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସୁଦୂର ନାଭି ମୁମ୍ବାଇଠାରେ ମୁମ୍ବାଇବାସୀ ଓ ଓଡ଼ିଆମାନଙ୍କ ମିଳିତ ଭାବେ ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ରଥଯାତ୍ରା ଉତ୍ସବ ଉଦ୍ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିରେ ଓଡ଼ିଆ ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ଲିଙ୍ଗରାଜ ସାହୁଙ୍କୁ ଲୋକ ତରଣ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ନାଭି ମୁ୍ମ୍ବାଇ ଖାରଘରଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ସଂଯୋଜନା କରିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ପାଢ଼ୀ । ସଂସ୍ଥାର ମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ୟେକ୍ତା ତଥା ମହାରାଜ ରାମପ୍ରସାଦ ମୁଦୁଲି, ରତନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ପ୍ରୀତି ରାୟ ଓ ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ସଭ୍ୟମାନେ ଉପସ୍ଥିତଥିଲେ । ଶ୍ରୀ ସାହୁଙ୍କୁ ଏହି ଅବସରରେ ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗରୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜ୍ଞାପନ କରାଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଅଗ୍ରଣୀ ଯୁବକ ସଂଘ ୟୁଥ ୱାରିୟର ପକ୍ଷରୁ ସଫେଇ ଅଭିଯାନ

ବାଲିଗୁଡା,୨୬/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ୟୁଥ ୱାରିୟର ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ଟିକାବାଲି ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଓ ମେଡିକାଲ ଛକ ଠାରେ ଥିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *