Monday , October 18 2021
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ପୁଲିସ ର ଏନକାଉଂଟରରେ ଗଂଜେଇ ମାଫିଆ କାବୁଲ ଖରା ଆହତ

ସଂକ୍ଷେପରେ ତାଜା ଖବର : ପୁଲିସ ର ଏନକାଉଂଟରରେ ଗଂଜେଇ ମାଫିଆ କାବୁଲ ଖରା ଆହତ

କୋରାପୁଟ, ୧୭/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁଲିସ ର ଏନକାଉଂଟରରେ ଗଂଜେଇ ମାଫିଆ କାବୁଲ ଖରା ଆହତ ହୋଇଛି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କାବୁଲ ଖରା ଜଣେ ଗଂଜେଇ ମାଫିଆ । ତା ନାମରେ ୫ ଟି ଥାନାରେ ଏକାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି । ପୋଲିସ୍ ସହିତ ସେ ଜୟପୁର ସଦର ହାତିଶାଳ ନିକଟରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହେବା ଫଳରେ ପୋଲିସ୍ ଉପରକୁ ସେ ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା । ପୋଲିସ୍ ପାଲଟା ଗୁଳି ଚଳାଇବାରୁ ତାଡ଼ାହାଣ ଗୋଡ଼ରେ ଗୁଳି ବାଜିବା ଫଳରେ ସେ ଆହତ ହୋଇଛି । ପ୍ରଥମେ ତାକୁ ଜୟପୁର ହସପିଟାଲ ଓ ପରେ କୋରାପୁଟ ଜିଲା ହସପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ୍ ଗୋଟିଏ ପିସ୍ତଲ, ୨ ଟି ଗୁଳି ଓ ୨ ଟି କାର ଜବତ କରିଛି । କାବୁଲ ର ୩ ଜଣ ସହଯୋଗୀ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଦୁଇ ବନ୍ଧୁକ ବେପାରୀ ଗିରଫ – ୨ ଟି ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ, ୨ଟି ଗୁଳି, ଗୋଟିଏ ମାଗାଜିନ୍ ଜବତ

କଟକ ୧୫/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବନ୍ଧୁକ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଗ୍ରାହକ ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ମାଲଗୋଦାମ ଥାନା ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରା ପଡିଛନ୍ତି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *