Tuesday , December 7 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜେକେ ପେପର ମିଲ୍ ବନ୍ଦ ହେବାରୁ ଜୀବିକା ହରାଇଛନ୍ତି ୧୦ ହଜାର ପରିବାର

ଜେକେ ପେପର ମିଲ୍ ବନ୍ଦ ହେବାରୁ ଜୀବିକା ହରାଇଛନ୍ତି ୧୦ ହଜାର ପରିବାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୪/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କୋରାପୁଟର ଜେ କେ ପେପର ମିଲ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବା ଫଳରେ ୧୦ ହଜାର ପରିବାର ଜୀବିକା ହରାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଅନଶନରେ ବସିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ପାଇଁ ସରକାର କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନନେଲେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବିଧାନସଭାରେ ଧାରଣାାକାରୀ ପଶିବେ ବୋଲି .କଂଗ୍ରେସ ସଭ୍ୟ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି ସରକାରଙ୍କୁ ସତର୍କ କରାଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏହି ଘଟଣା ଉପରେ ବାହିନୀପତି ଉଦବେଗ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ଉକ୍ତ ସ୍ତରୀୟ ବୈଠକ ଡାକିବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କୁ ବାଚସ୍ପତି ନିଦେ୍ର୍ଦଶ ଦେବାପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲେ । ଏମଏସଏମଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟ ଶଙ୍କର ମିଶ୍ର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଭାଗୀୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଡାକି ଆଲୋଚନା କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ବାଚସ୍ପତି ଏସମ୍ପର୍କରେ ନିଦେ୍ର୍ଦଶ ଦେବା ପରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆଲୋଚନା ନେଇ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଜଗତସିଂହପୁର  ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ବାବା ସାହେବ ଆମ୍ବେଦକରଙ୍କ ଶ୍ରାଦ୍ଧବାର୍ଷିକୀ ପାଳିତ

 ଜଗତସିଂହପୁର ୦୬/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବିଧାନ ପ୍ରଣେତା,ଆଇନଜ୍ଞ,ସମାଜ ସଂସ୍କାରକ,ବିଶିଷ୍ଟ ରାଜନିତୀଜ୍ଞ,ଭାରତ ରତ୍ନ ଡକ୍ଟର ବାବା ସାହେବ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *