Tuesday , December 7 2021
Breaking News
Home / ଶିକ୍ଷା / ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବନମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍ଯାପିତ

ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବନମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍ଯାପିତ

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୧୧/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ପାଳନ କରାଯାଉଥିବା ବନମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପବିତ୍ର ରଥଯାତ୍ରା ଅବସରରେ ପାରାଦ୍ୱୀପ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ବନମହୋତ୍ସବକୁ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଡଃ. ସୁପ୍ରିମା କାନୁନ୍ଗୋ, ଏନ୍ସିସି ଅଫିସର ଲେପଟ୍ନାଂଟ କମାଣ୍ଡାର ଅକ୍ଷୟ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର, ରୋଟାରୀ କ୍ଳବ୍ ପାରାଦ୍ୱୀପର ସଭାପତି ଡଃ ଦୁର୍ଗାପ୍ରସାଦ ସେଠୀ, ଡଃ.କୈଳାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାରଣା, ରେଡ୍କ୍ରସ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ବିଶ୍ୱାଳ, ପରିବେଶବିତ୍ ଇଂ ଅମରେଶ ସାମନ୍ତ, ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟାପକ ଅଧ୍ୟାପିକା, କର୍ମଚାରୀ ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ବୃନ୍ଦ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ବୃକ୍ଷରୋପଣ ଓ ସଚେତନତା ସଭାର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ଶନିବାର ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୦୩/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଶନିବାର ଠାରୁ ଅନେକ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଗଞ୍ଜାମ, ଗଜପତି, ପୁରୀ, ନୟାଗଡ଼, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *