Saturday , September 25 2021
Breaking News
Home / ରାଜନୀତି / ଏସଭିଏମ୍ କଲେଜ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଏବେ ଅମରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ସମ୍ବିତ ଦାୟିତ୍ୱ ନେଲେ

ଏସଭିଏମ୍ କଲେଜ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଏବେ ଅମରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ସମ୍ବିତ ଦାୟିତ୍ୱ ନେଲେ

ଜଗତସିଂହପୁର, ୦୮/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର ଲିଲନପ୍ରଭା ପାଢ଼ୀ)-  ଜଗତସିଂହପୁର ଏସଭିଏମ୍ କଲେଜରେ ଦିର୍ଘଦିନ ହେବ ବିଜେଡି ଯୁବନେତା ଅମରେନ୍ଦ୍ର ଦାସ ଦାୟୀତ୍ୱରେ ଥିବା ସମୟରେ ଏବେ କଲେଜ ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭାପତି ତଥା ତିର୍ତୋଲ ବିଧାୟକ ବିଷ୍ଣୁ ଦାସ ଏକ ପତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରି କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଚିଠି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତମାନ ଯୁବ ବିଜେଡି ର ଯୁବ ନେତା ଇଂ.ସମ୍ବିତ କୁମାର ଲେଙ୍କା ଙ୍କୁ କଲେଜ ର ସମସ୍ତ ଦାୟୀତ୍ୱ ଦିଆଗଲା ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ।ଇଂ.ସମ୍ବିତ୍ ଲେଙ୍କା ଜଣେ ଆଗଧାଡିର ଦକ୍ଷ ଯୁବ ସଂଗଠକ ଭାବେ ବେଶ ପରିଚିତ । ସେ ଆଗାମୀଦିନରେ କଲେଜର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ତଥା ଜିଲ୍ଲାଏକ ନମ୍ବର କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସମ୍ବିତ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କନ୍ଦରପୁର ମିନି ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅର୍ଥ ହଡପ ମାମଲା : ନିରପେକ୍ଷ ତଦନ୍ତ ଓ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଜମାକାରୀ ଙ୍କୁ ଅର୍ଥ ଫେରାଇଵା ଦାଵି ଦୋହରାଇଲା ଵିଜେଡି

କଟକ ସଦର, ୨୪/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ ଵଷ୍ଣୁ ବେହେରା): କନ୍ଦରପୁର କୃଷòକ ସେଵା ସମଵାୟ ସମିତି ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ କନ୍ଦରପୁର ମିନି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *