Monday , June 27 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୫ ଡ଼କାୟତ ଗିରଫ, ବନ୍ଧୁକ, ବୋମା ଆଦି ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଜବତ, ୩ ଫେରାର

ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୫ ଡ଼କାୟତ ଗିରଫ, ବନ୍ଧୁକ, ବୋମା ଆଦି ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଜବତ, ୩ ଫେରାର

ସୋରଡ଼ା,୦୮/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସୋରଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲାଠିପଡା ଖେଳପଡିଆ ନିକଟରୁ ସୋରଡ଼ା ପୋଲିସ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପେଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ୫ ଜଣ ଡ଼କାୟତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି । ଫଳରେ ସେମାନେ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଏକ ଡ଼କାୟତି ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ ହୋଇଛି । ଗିରଫ ଡ଼କାୟତ ମାନେ ହେଲେ ଅକ୍ଷୟ ନାୟକ, ତନୁଜା ସ୍ୱାଇଁ, ପପୁ ନାୟକ, ଅଜିତ ସ୍ୱାଇଁ ଓ ଶତୃଘ୍ନ ସ୍ୱାଇଁ । ଏମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ବନ୍ଧୁକ, ଦୁଇଟି ଜୀବନ୍ତ ବୋମା, ଦୁଇଟି ଖଣ୍ଡା, ଲୁହା ରଡ଼ ଆଦି ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଜବତ ହୋଇଛି । ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଥାନା କେସ୍ ନଂ ୧୦୩/ ୧୯ ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନଙ୍କୁ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଅନ୍ୟ ତିନି ଜଣ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଥିବା ନେଇ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଭାତ କୁମାର ସାହୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପୁରୀରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା , ଜଣେ ଆହତ

ପୁରୀ, ୨୪/୬/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁରୀ ରେ ବୋମାମାଡ଼ । ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁକୁନ୍ଦ ମିଶ୍ର ନଗରରେ ଆଜି ରାତିରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *