Wednesday , June 29 2022
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ତହସିଲଦାର ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଂଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ି  ଗିରଫ

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ତହସିଲଦାର ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଂଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ି  ଗିରଫ

ଜୟପାଟଣା,୦୨/୦୭/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ ସଂଜୟ ସିଂ)-କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ତହସିଲଦାର ଅବନୀକାନ୍ତ ସାହୁ ଏକ ଜମି ମ୍ୟୁଟେସନ କରିବା ପାଇଁ ଦଶ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଂଚ ନେଉଥିବାବେଲେ ଭିଜିଲାନ୍ସ  ଡି.ଏସ୍.ପି ସତ୍ୟବାନ ମହାନନ୍ଦଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭିଜଲାନ୍ସ ଚଢାଉକରି ଗିରଫ କରିଛି । କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ତହସିଲ ଅଧିନସ୍ଥ ଦେଓଗାଁ ର ଲାଲସାହେବ ସାହୁଙ୍କ ତିନୋଟି ଜମିର ମ୍ୟୁଟେସନ ପାଇଁ ତହସିଲଦାର ଶ୍ରୀ ସାହୁ ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦବିକରିଥିଲେ । ଏନେଇ ଲାଲସାହେବ ସାହୁ ଭିଜଲାନ୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେବାପରେ ପୂର୍ବଯୋଜନା ମୁତାବକ ୧୦ ହଜାର  ଟଙ୍କା ତହସିଲଦାର ଲାଂଚ ନେଉଥିବା ବେଲେ ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଭିଜ୍ଲେନ୍ସ ଚଢ଼ାଉକରି ଗିରଫ କରିଛି ।  ତହସିଲଦାରଙ୍କ ସରକାରୀ ବାସଭବନ ଓ ତାଙ୍କ ପୈତୃକ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଚଢାଉ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଭିଜିଲାନ୍ସ  ଡି.ଏସ୍.ପି. ସତ୍ୟବାନ ମହାନନ୍ଦ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରକ୍ତ ଦେଇ ଶିଶୁର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଲେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୨୯/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଉପଖଣ୍ଡ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ କୋଟଗଡ଼, ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧ, ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଭଳି ଦୁର୍ଗମ ଅଂଚଳରୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *