Tuesday , October 26 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସମାଜସେବୀ ସଞ୍ଜୀବ ଚୈାଧୁରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସ୍ମୃତିସଭା

ସମାଜସେବୀ ସଞ୍ଜୀବ ଚୈାଧୁରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ସ୍ମୃତିସଭା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୨୯/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ସମାଜସେବୀ,କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରୋଟାରୀ କ୍ଲବର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ତଥା ଆଇନଜିବୀ ସଞ୍ଜୀବ ଚୈାଧୁରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଗୁରୁବାର ସ୍ଥାନୀୟ ପବ୍ଲିକ ରିଡିଂରୁମ ପରିସରରେ ଏକ ସ୍ମୃତିସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜିବୀ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଦାଶଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସ୍ମୃତିସଭାରେ ପବ୍ଲିକ ପ୍ରସିକ୍ୟୁଟର ଭୀମସେନ ଭୂୟାଁ,ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜିବୀ ଉମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସିଂ,ଅଧ୍ୟାପକ ଅଜୟ ସାମଲ,ଶିକ୍ଷାବିତ ଶୁଭାଂଶୁ କୁମାର ଦାସ,ସରକାରୀ ଓକିଲ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ଜେନା,ଆଇନଜିବୀ ରମଣୀରଞ୍ଜନ ରାଉତରାୟ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇ ସୂର୍ଗତ ଚୈାଧୁରୀଙ୍କ ଆମାୟିକ ବ୍ୟବହାର,ସମାଜସେବା ଓ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଗଭୀର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିପ୍ଳବୀ କବି ଆନନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ଜୋନା ସ୍ମୃତି କମିଟି ସଭାପତି କରୁଣାକର ଦାସ, ଆଇନଜିବୀ ଗୋକୁଳିରଞ୍ଜନ ଦାସ, ମନୋଜ ସାହୁ, ଆଶିଷ ସେନାପତି, ମହମ୍ମଦ ନଇମ, ମାନସ ଧଳ, ନିରଞ୍ଜନ ବଳ, ତମସା ପାତ୍ର, ଅରୁଣ ପ୍ରସାଦ ଦାସ, ଶେଷଦେବ ଦାସ, ଧିରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦାସ, ଶିକ୍ଷାବିତ ହେମନ୍ତ କୁମାର ଜେନା,ମହମ୍ମଦ ଜାହିଦ ଖାନ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇ ସୂର୍ଗତ ଚୈାଧୁରୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସାତଭାୟା ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ମିଶନଶକ୍ତି ଗୃହ ନିର୍ମାଣକୁ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୫/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାତଭାୟା ପଂଚାୟତର ପଂଚୁବରାହୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଜନଗହଳି ସ୍ଥାନରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *