Wednesday , January 19 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଆଇଏଏସ୍ ସ୍ତରରେ ବଦଳି

ଆଇଏଏସ୍ ସ୍ତରରେ ବଦଳି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୯/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏକ ଛୋଟ ଧରଣର ଆଇଏଏସ ସ୍ତରରେ ବଦଳି କରିଛନ୍ତି । କ୍ୱାର୍ଟ ମରାମତି ରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲାପାଳ ରଶ୍ମିତା ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ କର୍ତୃପକ୍ଷ ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ବଦଳି କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲାପାଳ ଭାବେ ନିଖିଲ ପବନ କଲ୍ୟାଣ ଙ୍କୁ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଛି । ରାଜେଶ ପ୍ରଭାକର ପାଟିଲ ଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପଂଚାୟତିରାଜ ଓ ପାନୀୟ ଜଳ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି । ସେହିପରି ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ପିଡ଼ି ଡ଼ିଆରଡ଼ିଏ ଭୁମେଶ ବେହେରାଙ୍କୁ ଢ଼େଙ୍କାନାଳ ଜିଲାପାଳ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଥିବାବେଳେ ମନିଷା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ସୋନପୁର ଜିଲାପାଳ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୭୯୨ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୮/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିବସରେ ମଙ୍ଗଳବାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *