Thursday , October 21 2021
Breaking News
Home / ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ / ଜନଡିଅର ଟ୍ରାକ୍ଟର କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ମେଗା ଫ୍ରି ସର୍ଭିସିଂ କ୍ୟାମ୍ପ

ଜନଡିଅର ଟ୍ରାକ୍ଟର କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ମେଗା ଫ୍ରି ସର୍ଭିସିଂ କ୍ୟାମ୍ପ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୮/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ରାଜକନିକା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କନିକା ରାଜପ୍ୟାଲେସ ପଡିଆରେ ଜନଡିଅର ଟ୍ରାକ୍ଟର କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ବିତରକ ସମୀର ଟ୍ରାକ୍ଟରର୍ସ ଆନୁକୁଲ୍ୟରେ ଏକ ମେଗା ଫ୍ରି ସର୍ଭିସିଂ କ୍ୟାମ୍ପ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଫ୍ରି ସର୍ଭିସିଂ କ୍ୟାମ୍ପରେ ୪୦ରୁ ଉଦ୍ଧ୍ୱର୍ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଗୁଡିକୁ ଫ୍ରି ସର୍ଭିସିଂ କରାଯାଇଥିଲା ।  ଜନଡିଅର ଟ୍ରାକ୍ଟର କମ୍ପାନୀର ସେଲସ ଅଫିସର ବୀରେନ ନାୟକ,ସର୍ଭିସ ଅଫିସର ଦୀପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ଦାସ,ସମୀର ଟ୍ରାକ୍ଟରର୍ସର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ ସମୀର କୁମାର ଚାନ୍ଦଙ୍କ ସମେତ କମ୍ପାନୀ ଓ ସମୀର ଟ୍ରାକ୍ଟରର୍ସର ଷ୍ଟାଫମାନେ ଏହି ମେଗା ଫ୍ରି ସର୍ଭିସିଂ କ୍ୟାମ୍ପରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏହି ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଏଭଳି ଫ୍ରି ସର୍ଭିସିଂ କ୍ୟାମ୍ପର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି । କମ୍ପାନୀର କୈାଣସି କଷ୍ଟୁମର ଟେଲିଫୋନ ଯୋଗେ ଜଣାଇଲେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ସର୍ଭିସ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ସମୀର ଟ୍ରାକ୍ଟରର୍ସର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ଚାନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସମୀର ଟିଭିଏସରେ ନୂଆ ଟିଭିଏସ ରେଡର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୫/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡାର ଅଗ୍ରଣୀ ଦୁଇ ଚକିଆ ଗାଡିର ବିକ୍ରେତା “ସମୀର ଟିଭିଏସ” ପକ୍ଷରୁ ଏକ ନୂତନ ମଟରସାଇକେଲ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *