Saturday , September 25 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୧୮ରୁ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଷ୍ଟାଡିୟମ ପାରାଦ୍ୱୀପରେ ସୈନ୍ୟବାହିନୀର ନିଯୁକ୍ତି ରାଲି

ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୧୮ରୁ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଷ୍ଟାଡିୟମ ପାରାଦ୍ୱୀପରେ ସୈନ୍ୟବାହିନୀର ନିଯୁକ୍ତି ରାଲି

ଜଗତସିଂହପୁର, ୨୬/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଲିଲନପ୍ରଭା ପାଢ଼ୀ)- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସୈନ୍ୟବାହିନୀ ନିଯୁକ୍ତ ରାଲି ସଂପର୍କିତ ଏକ ପାରାଦଦ୍ୱୀପର  ଷ୍ଟେଟ୍ ପଲୁସନ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।ପାରାଦ୍ୱୀପ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ପାଳ କାହ୍ନୁ ଚରଣ ଧୀର ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ  ଅନୁଷ୍ଠିତ  ବୈଠକରେଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ପ୍ରମୁଖ ଅଧିକାରୀ ,ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀ ମାନେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏ.ଆ.ଓ କଟକର ମୁଖ୍ୟ ଏ.କେ ତିରୁଖା ରାଲିକୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ଏହି ନିଯୁକ୍ତ ରାଲି ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୧୮ତାରିଖରୁ ଅଗଷ୍ଟ ୨୭ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ବୋଲି ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ପାରାଦବୀପ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଶେହରେ ଜିଲ୍ଲା କର୍ମନିୟୋଜନ ଅଧିକାରୀ ତାପସ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୪ବଖରା ଘର ଜଳିଗଲା, ଗୁରୁତର ଗାଈକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଯାଇ ରୁନିଲତା ଗୁରୁତର 

ତାରପୁର, ୨୪/୦୯/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ରଘୁନାଥପୁର ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚିକିଣିଆ ପଂଚାୟତ କଳାଧାରୀ ଗ୍ରାମର ବଟକୃଷ୍ଣ ଲେଙ୍କାଙ୍କ ଘରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *