Saturday , October 23 2021
Home / ତାଜା ଖବର / ଖବର ଏବେ ଏବେ :ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି କଳା ପଲସର ଦୌରାତ୍ମ

ଖବର ଏବେ ଏବେ :ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି କଳା ପଲସର ଦୌରାତ୍ମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୬/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି କଳା ପଲସର ଦୌରାତ୍ମ ଦେଖାଦେଇଛି । ମିଳିଥିବା ତାଜା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପୋଖରୀପୁଟରୁ ଦିବେଶ ନନ୍ଦନ ସାହୁ ଓ ତାଙ୍କ ଭଉରୀ ସୁଭଦ୍ରା ସାହୁ ଆଜି ସକାଳେ ଏକ ସ୍କୁଟିରେ ଷ୍ଟେସନ୍ ଯାଉଥିବାବେଳେ ପଳାସପଲ୍ଲୀ କାର୍ଗିଲ ରାସ୍ତାରେ ଏକ କଳା ପଲସରରେ ଦୁର୍ବୃତ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ପକାଇ ଦେଇ ଭ୍ୟାନିଟି ବ୍ୟାଗ, ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ସମେତ ସୁନା ଗହଣା ଓ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଆଦି ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସପିଟାଲ ରେ ଭର୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଦାଦାବଟିକୁନେଇ ମହିଳା ଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼

ପୁରୀ ୨୦/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଦାଦାବଟିକୁନେଇ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୁରୀରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼ ହୋଇଛି । ଗୁଳିମାଡରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *