Wednesday , January 26 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ୨ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ

୨ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ୍ ବାତିଲ

ସମ୍ବଲପୁର, ୨୪/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ସମ୍ବଲପୁର ରେଳଡିଭିଜନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ସେକ୍ସନର ଦୋହରୀକରଣ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସକାଶେ ଏହି ରେଳପଥ ଦେଇ କେତୋଟି ରେଳ ଚଳାଚଳରେ ପରିବର୍ତନ କରାଯାଇଛି । ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ରାୟପୁର-ଜୁନାଗଡ଼ ଓ ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜୁନାଗଡ଼-ରାୟପୁର ପାସେଞ୍ଜର, ଜୁଲାଇ ୧ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଟିଟିଲାଗଡ଼-ରାୟପୁର, ଜୁଲାଇ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ରାୟପୁର-ଟିଟିଲାଗଡ଼ ପାସେଞ୍ଜରକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଥିବା ସମ୍ବଲପୁର ରେଳ ଡିଭିଜନ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚିତ କରାଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଆଶ୍ବସ୍ତି ଫାଉଣ୍ଡେସନ ରେ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ

କଟକ, ୨୬/୧/୨୦୨୨ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକସଂଗଠ “ଆଶ୍ବସ୍ତି ଫାଉଣ୍ଡେସନ’ ଏବଂ ବୀଣାପାଣି ଶିଶୁମନ୍ଦିର, ମଙ୍ଗଳାବାଗ ମଲାସାହି ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *