Monday , June 27 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଫଣି କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଟେଲିଫୋନ୍ ଟାୱାର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ବୈଠକ

ଫଣି କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଟେଲିଫୋନ୍ ଟାୱାର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୪/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବାତ୍ୟା ଫଣିରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଟେଲିଫୋନ୍ ଟାୱାରର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ଏକ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଜିଲାପାଳ ପ୍ରେମଚନ୍ଦ୍ର ଚୈାଧୁରୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ବେଠକରେ ଜିଲାର ଗ୍ରାମାଂଚଳ ଓ ସହରାଂଚଳରେ ଥିବା ଟେଲିଫୋନ୍ ଟାୱାର ସଂଖ୍ୟା ଓ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଟାୱାର ଗୁଡିକ ତୁରନ୍ତ ମରାମତି ପାଇଁ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । ଏ ନେଇ ତୁରନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରଦାନ ଲାଗି ଜିଲାପାଳ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ବୈଠକରେ ଜିଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଦିଲ୍ଲୀପ ପରିଡା, ସହକାରୀ ଜିଲାପାଳ ବିକ୍ରମ କେଶରୀ ପରିଡା, ଆର୍. ଆଣ୍ଡ ବି ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଦୀପ ମହାନ୍ତି ଏବଂ ବିଏସ୍ଏନ୍ଏଲ୍ର ଏସ୍ଡିଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପୌର ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଦେବପ୍ରସାଦ ବଳ, ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ପୈାର ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଅଗ୍ରଣୀ ଯୁବକ ସଂଘ ୟୁଥ ୱାରିୟର ପକ୍ଷରୁ ସଫେଇ ଅଭିଯାନ

ବାଲିଗୁଡା,୨୬/୦୬/୨୨(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ୟୁଥ ୱାରିୟର ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ଟିକାବାଲି ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଓ ମେଡିକାଲ ଛକ ଠାରେ ଥିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *