Friday , August 12 2022
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବାପା ଅସହାୟ

ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବାପା ଅସହାୟ

ଜୟପାଟଣା,୧୯/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଥୁଆମୂଳ ରାମପୁର ବ୍ଳକ ବିରିକୋଟ ଗ୍ରାମରେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନାଏକଙ୍କ ୬ ମାସ ଶିଶୁର ଜନ୍ମ ରୁ ପିଠିରେ ଏକ ମାଂସ ପିଣ୍ଡୁଳା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଅର୍ଥ ଅଭାବରୁ କୋମଳମତି ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ହୋଇପାରୁନାହିଁ । ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଶିଶୁକୁ କଟକ ବଡମେଡିକାଲ ନେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବବୋଲି କହିବାରୁ ଅର୍ଥ ଅଭାବରୁ ନିରାଶ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଛନ୍ତି । ରାଜେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଏତେଟଙ୍କା ସାତ ସପନ । ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଦିନ ମଜୁରୀ କରନ୍ତି ଓ ପରିବାର ଭରଣ ପୋଷଣ କରନ୍ତି । ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ସହାୟତା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ପାଖରେ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ସରକାରଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଣ୍ଠିରୁ ରାଜେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ସହାୟତା ରାଶି ପ୍ରଦାନ କରାଗଲେ ଶିଶୁର ଜୀବନ ବଂଚିଯିବବୋଲି ବୁଦ୍ଧିଜିବୀମାନେ ମତ ପ୍ରକାଶକରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଖୋଲିଲା ହିରାକୁଦ ଜଳ ଭଣ୍ଡାର ର ଆଉ ୪ ଟି ଗେଟ୍ , ୧୪ ଟି ଗେଟ୍ ଖୋଲା

ସମ୍ବଲପୁର, ୧୨/୦୮/୨୦୨୨(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଛି । ଗତକାଲି ପର୍ଯ୍ୟାୟକ୍ରମେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ହିରାକୁନ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରର ୧୦ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.