Friday , October 22 2021
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଧକାରେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ମୃତ

ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଧକାରେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ମୃତ

 

ରଘୁନାଥପୁର,୧୯/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ  କଟକ- ପାରାଦୀପ ରାସ୍ତା ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ଠାରୁ ୨୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଏକ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଧକାରେ ଜନୈକ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ।  ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସ୍ଥାନୀୟ ଚାନ୍ଦପୁର ଗ୍ରାମର  ମନୋଜ କୁମାର ସ୍ୱାଇଁ (୪୨) ।  ମନୋଜ ନିଜ କାମ ସାରି କଟକରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ହଠାତ ବିପରିତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ପିକଅପ ଭ୍ୟାନ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମୁଖରୁ ଧକା ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ମନୋଜ ତଳେ ପଡ଼ି କ୍ଷତାକ୍ତ ହେବା ସହ ମୁଣ୍ଡ ଓ ଛାତିରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ଏସଆଇ ଚିନ୍ମୟ ରଂଜନ ପାଣି , ଏଏସଆଇ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ସାହୁ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ନେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଡ଼ାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏହି ଖବର ପ୍ରଚାର ହେବାପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଆଜି ସକାଳ ୮ ଟାରୁ ମେଡ଼ିକାଲ ଛକରେ ପରିବାରକୁ ସହାୟତା ଦାବିକରି କଟକ- ପାରାଦୀପ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ । ରଘୁନାଥପୁର ପୋଲିସ୍ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ପରେ ଅଧଘଂଟା ପରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ହଟିଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ୟ୍ୟଟକ – ଜଣେ ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଉଦ୍ଧାର, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନିଖୋଜ

ପୁରୀ ୧୯/୧୦/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଅଘଟଣ । ଭାସିଗଲେ ଦୁଇ ଜଣ ପର୍ୟ୍ୟଟକ । ଚକ୍ରତୀର୍ଥ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *