Saturday , December 4 2021
Home / ବିଶେଷ / ନକଲି ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଂଟ ଖୋଲି ଲୁଟୁଥିଲା : ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ଗିରଫ

ନକଲି ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଂଟ ଖୋଲି ଲୁଟୁଥିଲା : ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ଗିରଫ

 

ସମ୍ବଲପୁର, ୧୫/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ  ଲୋକଙ୍କ  ନାମରେ  ନକଲି ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଂଟ ଖୋଲି ବିଭିନ୍ନ ଆଳରେ ଟଙ୍କା ଓ ମୂଲ୍ୟବାନ୍ ଜିନିଷ ଲୁଟୁଥିବା  ଅଭିଯୁକ୍ତ  ନାବାଳକକୁ ସାଇବର କ୍ରାଇମ୍ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ  କରିଛି   ।  ସମ୍ପୃୃକ୍ତ  ନାବାଳକ ଜଣକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କ ନାମରେ ଫେକ୍ ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଂଟ ଖୋଲି  ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ  ସହିତ  ଚାଟିଂ କରୁଥିଲା  । ମନ୍ତ୍ରୀ ନବକିଶୋର ଦାଶ, ବିଧାୟକ  ଜୟ  ନାରାୟଣ  ମିଶ୍ର, ନରସିଂହ ମିଶ୍ର ଓ ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶୁଭମ୍ ସାକସେନାଙ୍କ ନାମରେ ଫେକ୍ ଆକାଉଂଟ  ଖୋଲି  ସେଥିରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଟିଂ କରୁଥିଲା ଏବଂ ମଉକା ଦେଖି ସେମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଲୋଭନ  ଦେଖାଇ  ଦାମୀ  ଜିନିଷ ମାଗୁଥିଲା ଓ ସେମାନଙ୍କୁ ଲୁଟୁ ଥିଲା  । ଅନୁରୂପ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ସମ୍ବଲପୁର  ଜିଲ୍ଲାପାଳ  ଶୁଭମ୍ ସାକସେନାଙ୍କ ଫଟୋ ବ୍ୟବହାର କରି ତାଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ଫେକ୍ ଆକାଉଂଟ ଖୋଲିଥିଲା   ।  ଏହି  ଆକାଉଂଟରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ  ପୂର୍ବତନ  ଜିଲ୍ଲାପାଳ  ସମର୍ଥ ବର୍ମାଙ୍କ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ  ରିକୁଏଷ୍ଟ  ପଠାଉଥିଲା   ।  ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ନିଜେ  ଫେସବୁକ୍  ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିକଟରେ  ଅଭିଯୋଗ  କରିଥିଲେ  ଓ ପୋଲିସକୁ  ଏ  ସମ୍ପର୍କରେ  ଅବଗତ କରିଥିଲେ  । ସମ୍ବଲପୁର ମ୍ୟୁନିସିପାଲଟିର ପୂର୍ବତନ ନଗରପାଳ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସାହାଙ୍କ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ନକଲି ଆକାଉଂଟ ଖୋଲି କେହି ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ସେ ଗତ ୧୧ ତାରିଖ ଦିନ ଏନେଇ ଟାଉନ୍ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ  । ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତି  କରି  ପୋଲିସ  ଘଟଣାର  ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା  । ତଦନ୍ତରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା ଜାଣିପାରି ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଛି  । ପ୍ରକାଶ ଥାଉ କି, ଗତ ଅପ୍ରେଲ  ୪  ତାରିଖରେ  ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ବିଜେପି ନେତା ଜୟ ନାରାୟଣ ମିଶ୍ରଙ୍କ  ନାମରେ  ଫେକ୍  ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଂଟ  ଖୋଲି  ଅନେକ  ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲ୍ ଯାଇଥିଲା  । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବକ ମୃତ

ଭୁବନ,୦୩/୧୨/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଭୁବନ ସହର ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୫୩ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଅନନ୍ତପୁର ନିକଟରେ ଆଜି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଏକ  …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *