Tuesday , June 15 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ୨୪ଘଂଟାରେ ୨ଟି ଲୁଟ ଘଟଣା: ଟାଉନ ପୋଲିସକୁ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଚାଲେଞ୍ଜ

୨୪ଘଂଟାରେ ୨ଟି ଲୁଟ ଘଟଣା: ଟାଉନ ପୋଲିସକୁ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଚାଲେଞ୍ଜ

 

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୧୫/୦୧/୨୦c ଠାରୁ ଏକ ସୁନାଚେନ ଓ ୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ନୂଆବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟ କ୍ରେଡିଟ କୋଅପରେଟିଭ ନିକଟରୁ ଜଣଙ୍କ ଠାରୁ ଏକଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ହୋଇଥିବା ଟାଉନ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାଇ ନୀଳାଦ୍ରିପୁର ଗ୍ରାମର ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡାଙ୍କ ପୁଅ ବଳଭଦ୍ର ପଣ୍ଡା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କ୍ରେଡିଟ କୋଅପରେଟିଭ ସୋସାଇଟିର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ । ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୧୨ଟା ସମୟରେ ବଳଭଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଛକରେ ଥିବା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଶାଖାରୁ ଏକଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କ୍ରେଡିଟ କୋଅପରେଟିଭ ସୋସାଇଟିର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ବାଇପାସ ରୋଡଦେଇ ସେଠାରେ ପହଁଚିଥିଲେ । ସୋସାଇଟିର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବଳଭଦ୍ର ବାଇକ ରଖି  ସେହି ସୋସାଇଟିର ରାମନଗର ଶାଖାର ଆକାଉଁଟାଂଟ ରଥବାବୁଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତା ହେଉଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ଏକଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହିତ ଅଫିସର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାଗଜପତ୍ର ତାଙ୍କ ଅଜଣାତରେ ବାଇକରୁ ଲୁଟି ନେଇ ପଳାଇଥିବା ସେ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସୋସାଇଟିର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ସିସି ଟିଭିରୁ ବଳଭଦ୍ର ଏସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଗତ ୨୪ ଘଂଟା ମଧ୍ୟରେ ଟାଉନ ଥାନା ଅଚଂଳରୁ ଦୁଇ  ଦୁଇଟି ଲୁଟ ଘଟଣା ପୋଲିସ ପ୍ରତି ଲୁଟେରାଙ୍କ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନ ସାମନ୍ତରାୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଅସୁରଖୋଳା ର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ନହେଲେ ଆଗକୁ ଅଂଚଳରେ ଜଳ ସଙ୍କଟ ଆଶଙ୍କା

ଗରଦପୁର, ୧୪/୦୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଟକ ସଦର , ପାଟକୁରା ଓ ମହାକାଳପଡ଼ା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଦେଇ “ଅସୁରଖୋଳା” ନାମକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *