Monday , June 21 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ୧୯୯୨ମସିହା ବ୍ୟାଚ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମିଳିନ

୧୯୯୨ମସିହା ବ୍ୟାଚ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମିଳିନ

ନିରାକାରପୁର୧୮/୦୧/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଛଣଗିରି ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ୧୯୯୨ ମସିହା ମାଟ୍ରିକ୍ ବ୍ୟାଚ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କର ଏକ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଅରାଙ୍ଗ ମୈାଜା ଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଠାକୁରାଣୀ ମା ବଘେଇ ପୀଠ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନପରେ ନିଜର ଆତ୍ମୀୟ ସ୍ୱଜନ ସହପାଠି ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାରେ ପରେ ନିଜନିଜ ଭିତରେ ଭାବର ଅଦାନପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ସହପାଠୀ ମାନେ ହଜିଲା ଦିନର ଅତିତକୁ ମନେପକାଇବା ସହ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହ ପାଠପଢାକୁ ମନେପକାଇଥିଲେ । ସାଂପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁଳ ଜୀବନ କାଟୁଥିବା ବେଳେ କାହାପାଖରେ ଚିତବିନୋଦନ ପାଇଁ ସମୟ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ସହପାଠୀ ବନ୍ଧୁ ମିଳନକୁ ଅଗ୍ରହ ସହକାରେ ଅପକ୍ଷା କରିଥାନ୍ତି । ବନ୍ଧୁ ମିଳନକୁ ଭରପୁର ମଜା ନେବା ସହିତ ଅତିତର ଶ୍ମୃତିକୁ ମନେପକାଇଥିଲେ । ଆଗାମି ଦିନରେ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଦିନ ଗ୍ରାମର ଗରିବ ମେଧାବି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା ପରେ ସମସ୍ତେ ସାମୁହିକ ଭାବେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ଭୋଜନ କରିଥିଲେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପାଣୁ ବେହେରା, ରମେଶଚନ୍ଦ୍ର ଚମ୍ପତି, ପୀୟୁଷ ବିଶ୍ୱାଳ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କନ୍ଧମାଳ : କରୋନା ଛୁଇଁ ପାରିନି  ଗୁମାଗଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତକୁ

  କନ୍ଧମାଳ,୨୦/୦୬/୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କରୋନା ମହାମାରୀ ଏବେ ରାଜ୍ୟର ସହରାଞ୍ଚଳ ହେଉ କିମ୍ବା ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ସବୁଠି କାୟା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *