Thursday , August 5 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ହରି ଓଁ କ୍ଲବର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜେବି ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବ ବିମଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ ଙ୍କ ପରଲୋକ

ହରି ଓଁ କ୍ଲବର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜେବି ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବ ବିମଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ ଙ୍କ ପରଲୋକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୩/୫/୨୦୨୧ ( ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର) : ହରି ଓଁ କ୍ଲବର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜାନକୀ ବଲ୍ଲଭ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବ ବିମଳ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ(୮୭)ଙ୍କ ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ଗୌତମ ନଗରସ୍ଥିତ ବାସ ଭବନରେ ତାଙ୍କ ଦେହ ଅସୁସ୍ଥ ହେବାରୁ ସେ କିଛି ଦିନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ହୋଇଥିଲେ । ଚିକିତ୍ସା ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ମୃତୁ୍ୟ ହେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ମାଉସି ମା’ ମନ୍ଦିର ନିକଟ ହରିଓଁ କ୍ଲବର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ସଭାପତି ଭାବେ ବହୁ ସମାଜସେବା କରିଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ଦିର୍ଘ ଦିନ ହେଲା କ୍ଲବକୁ ଦିଗଦର୍ଶନ ଦେବା ସହ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ପାଇଁ ଗତ ବର୍ଷ କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ନିଧନରେ କ୍ଲବର ସଦସ୍ୟ ଓ ବହୁ ମାନ୍ୟଗଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଶୋକ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କାଠଯୋଡ଼ି ନଦୀ ପୋଲର ମରାମତି ପାଇଁ ଏହି ପୋଲ ଉପରେ ତିନି ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଯାନ ବାହାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୪/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କାଠଯୋଡ଼ି ନଦୀ ପୋଲର ମରାମତି ପାଇଁ ଏହି ପୋଲ ଉପରେ ଆଜି ଠାରୁ ଆସନ୍ତା ତିନି ମାସ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *