Tuesday , June 15 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସାଲେପୁର ଓ ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ରେ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ

ସାଲେପୁର ଓ ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ରେ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ

ସାଲେପୁର/ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି/୨୬/୦୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା):ସାଲେପୁର ସଦର ମହକୁମା ସ୍ତରୀୟ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ସାଲେପୁର ହାଇସ୍କୁଲ ଖେଳପଡିଆ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।ଏଥିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥିଭାବ ରେ ଯୋଗଦେଇ ଜାତୀୟ ପତକା ଉତୋଳନ କରିବା ସହିତ ଦେଶ ଓ ଜାତି ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗିକୃତ ମନୋଭାବ ନେଇ କାର୍ୟ୍ୟ କରିବାକୁ ଉପସ୍ଥିତ ଜନସାଧାରଣ ଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।ଏଥିରେ ସାଲେପୁର ତହସିଲଦାର ଓ ବିଡ଼ିଓ ଙ୍କ ସମେତ ଏସଡ଼ିପିଓ ଓ ସାଲେପୁର ଥାନା ର ଭାରାପ୍ରାପ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।କରୋନା ସମୟରେ କାର୍ୟ୍ୟ କରିଥିବା ସାଲେପୁର ବ୍ଲକ କର୍ମଚାରୀ,ତହସିଲ କର୍ମଚାରୀ ଓ ସାଲେପୁର ଥାନା ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଅଧିକାରୀ ବିଜୟ କୁମାର ବିଶି ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା। ସେହିପରି ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ ରେ ବ୍ଲକ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସବିତା ଓଝା ଜାତୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ । ବିଡିଓ କର୍ଣ୍ଣଦେବ ସମାଦାର, ଯୁବ ନେତା ଅଶୋକ ଓଝା, ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଅଶୋକ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ ତଥା ବ୍ଲକ୍ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କରୋନା ସମୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନତା ନେଇ ନେଇ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦରର ଭରଚୁଆଲ ବୈଠକ

କଟକ, ୧୪/୦୬/୨୦୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚାର): କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ‘ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ'(ଉବିପ)  ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ କରୋନା ସମୟରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *