Wednesday , August 4 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ  ବିଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ  ବିଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

 କଟକ , ୧୬/୦୫/୨୦୨୧(ଓଡିଶା ସମାଚାର)-କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ(ଉବିପ) ପକ୍ଷରୁ କଟକ  ସଦର ଉପକଣ୍ଠ ଇଶାଣୀ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଓ ଶିର୍ଲୋ ପଞ୍ଚାୟତର ମଙ୍ଗଦେଇପୁର, ଖେଣ୍ଟାଳୋ, ଇଶାଣୀ ବ୍ରହ୍ମପୁର, ଜାହାନପୁର, ପଣ୍ଡାଢିଅ ଆଦି ବହୁ ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ମନ୍ଦିର, ଦୋକାନ, ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ,ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଳ ଆଦି କରୋନା ଭୂତାଣୁ ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାରେ ବିଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବାସହ,ସଚେତନତା ପ୍ରଚାର ପତ୍ର ଓ ନୋଜମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି ।  ଏହି ସେଵା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପରିଷଦର ଶରତ ସେଠୀ,ସୁରେଶ ଭୋଇ,ପ୍ରତାପ ଭୋଇ,ପ୍ରକାଶ ଭୋଇ,ହେମନ୍ତ ବେହେରା,ସଂଜୀବ ବାରିକ,ଅଚୁତ ଭୋଇ ସରୋଜ ବାରିକ ପ୍ରମୁଖ ବହୁ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଏହି  ବିଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମସହ ଜନସଚେତନତା ଜାରୀ ରଖିବାକୁ ସଭାପତି ଯୁବସମାଜସେବୀ ଇଂ.ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ରାସ୍ତା ଦୁର୍ଘଟଣା : ମୃତ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଶବ ରଖି ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ କ୍ଷତି ପୂରଣ ଦାବି କେତେ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ

ପାରାଦୀପ ୦୩/୦୮/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗତ ଜୁଲାଇ ଦୁଇ ତାରିଖ ସକାଳେ କେନ୍ଦ୍ରପଡା ଜିଲ୍ଲାର ମାର୍ଶାଘାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନୂଆଗାଁ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *