Saturday , June 19 2021
Breaking News
Home / ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ / ବିଲହାଟ ବଜାରରେ ଅର୍ଚିଡ଼ ମାର୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ଲଟେରୀ ଉଠାଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବିଲହାଟ ବଜାରରେ ଅର୍ଚିଡ଼ ମାର୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ଲଟେରୀ ଉଠାଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି,୧୮/୦୪/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ୍ ମହମ୍ମଦପୁର ପଂଚାୟତ ବିଲହାଟ ବଜାରରେ ନୂତନ ଭାବେ ଖୋଲଯାଇଥିବା ଅର୍ଚିଡ଼ ଫ୍ୟାସିଲିଟି ମ୍ୟାନେଜମେଂଟ ଲିମିଟେଡ଼ ତରଫରୁ ଲଟେରୀ ଉଠାଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲାପାଳ ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉଦଘାଟନ ଉତ୍ସବରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଂଚ ସରୋଜ କୁମାର ବେହେରା, ତେଣ୍ଡାକୁଡ଼ା ପଂଚାୟତ ସରପଂଚ ମଳାୟାବାସିନୀ ମହାନ୍ତି, ସ୍ୱତ୍ୱାଧିକାରୀ ଜମିଲ ଅହମ୍ମଦ, ମଝର ଅଲୀ, ମୁସଲିମ ଆଜାଦ, ବିଲହାଟ ବଜାର କମିଟି ସଭାପତି ସେକ ମନୱର ଅଲୀ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏଠାରେ ସାଧାରଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ଟିଭି, ଫ୍ରିଜ, ୱାସିଙ୍ଗ ମେସିନ ଇତ୍ୟାଦି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ ଉପକରଣ ମିଳୁଥିବାବେଳେ ଲଟେରୀ ଉଠାଣରେ ଯଥାକ୍ରମେ ଚିତ ସେଠୀ, ଅଂଜୁମ ବିବି, ମିସଲିମା ବିବି, ସାଏରା ବିବି, ନଗମା ବିବି, ଇମ୍ବା୍ରନ ଖାଁ, ଚାନ୍ଦ ବାବୁ ପ୍ରମୁଖ ୭ ଜଣ ବିଜେତା ଭାବେ ବିଭିନ୍ନ ସାମଗ୍ରୀ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

 

 

About admin

Check Also

ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣା ଫାଇନାନ୍ସ ତରଫରୁ ସାଥୀ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୨/୦୫/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କୋଭିଡ଼-୧୯ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିରାଟ ପରିବର୍ତନ ଆଣିଛି । କର୍ମଚାରୀ ହୁଅନ୍ତୁ କି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାରବର୍ଗ କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷସ୍ତରରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *