Monday , June 21 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ପୁରାତନ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

ପୁରାତନ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

ଜଗତସିଂହପୁର, ୨୯/୧୨/୨୦୨୦(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ହାଜିସେଖ୍ ସମିର ଉଦ୍ଧିନ୍ ହାଇସ୍କୁଲ , କୃଷ୍ଣାନନ୍ଦପୁର ର ୧୯୯୫ ମସିହା ମାଟ୍ରିକ୍ ବ୍ୟାଚ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କର ଏକ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ତାଲବରେଇ ରେଶମା ମଣ୍ଡପ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । କୋଭିଡ଼- ୧୯ ସମୟରେ ୧୯୯୫ ମସିହା ମାଟ୍ରିକ୍ ବ୍ୟାଚ ଛାତ୍ର ମାନେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁ ପ୍ରକାର ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । କୋଭିଡ଼ ପରେ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାରେ ଥିବା ଗରୀବ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ବ୍ୟାଚ୍ ର ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଶୃତି ବଦ୍ଧ ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଏହି ବନ୍ଧୁ ମିଳନରେ କୋଭିଡ଼ ନୀୟମ ଅନୁପାଳନ କରି ୧୫୨ ଜଣ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଏଭଳି ବନ୍ଧୁ ମିଳନ କରାଯିବା ପାଇଁ ମତ ରଖିବା ସହିତ ଆଗକୁ ଆହୁରୀ ଅସୁବିଧାରେ ଥିବା ଗରୀବ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସହାୟତାର ହାତ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୃତିବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ । ଅକ୍ତର ହୋସେନ୍ ,ସେଖ ଇସମାଇଲ ଅଲୀ, ଅବ୍ଦୁଲ ନଜିମ ,ଇମତିଆଜ ହୋସେନ୍ ,ଜୋବର ଅଲୀ, ଜିଲାନୀ, ତୋସିଫ, ଖୁର୍ସିଦ ଆଲାମ , ରଶ୍ମୀ ,ସୁକାନ୍ତ , ଶାହାବୁଦ୍ଧିନ୍ ,ମନୁ , ଅସରାଫି, ଆଫରୋଜା, ଫାତମା ,ନଜମା ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନାରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସମସ୍ତ ପୁରାତନ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନେ କେକ୍ କାଟି ଖୁସି ମନାଇ ନିଜ ଦିଜ ମଧ୍ୟରେ ଭାବର ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କରୋନା କାହାଣୀ : ସ୍ୱାମୀର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇ ସ୍ତ୍ରୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ , ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉଦ୍ଧାର

ଗରଦପୁର,୨୦/୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତେଣ୍ଡାକୁଡ଼ା ପଂଚାୟତରେ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇଟି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *