Sunday , June 20 2021
Home / ଶିକ୍ଷା / ପାଟକୁରା ହାଇସ୍କୁଲରେ ବୃତି ପରୀକ୍ଷା    

ପାଟକୁରା ହାଇସ୍କୁଲରେ ବୃତି ପରୀକ୍ଷା    

ଗରଦପୁର,୧୮/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପାଟକୁରା ହାଇସ୍କୁଲରେ ଆଜି ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପଂଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କର ବୃତି ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପାଟକୁରା ପରିକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ୧୦୫ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରା ଯାଇଥିବାବେଳେ,ଏହି ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ମୋଟ ୯୨ଜଣ ପରିକ୍ଷାର୍ଥୀ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ୧୩ ଜଣ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବା ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରର ସୁପରିନଟେଣ୍ଡେଂଟ୍ ମଳୟ କୁମାର ପାଣି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସୁପରିଟେନଣ୍ଡେଂଟ୍  ଶ୍ରୀ ପାଣି ଆହୁରୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ,କୋରୁଆ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପାରୀକ୍ଷାକେନ୍ଦ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପଂଚମ ଶ୍ରେଣୀ ବୃତି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ୧୪୫ ଜଣ ପରିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିବାବେଳେ,ଏହି ପରୀକ୍ଷାକେନ୍ଦ୍ରରେ ୧୧୪ଜଣ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିବା ବେଳେ,୩୧ ଜଣ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ । ସେହିପରି ଚିତ୍ରୋତ୍ପଳା ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ପ୍ରାଥମିକ ବୃତି ପରୀକ୍ଷାରେ୧୫୦ ଜଣପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ,ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ୧୩୫ ଜଣ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛନ୍ତି ।  ଅନ୍ୟ ଏକ ପରୀକ୍ଷାକେନ୍ଦ୍ର ନଇନ୍ଦିପୁର ହାଇସ୍କୁଲରେ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ପ୍ରାଥମିକ ବୃତି ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ପରୀକ୍ଷା ସକାଳ ୧୦ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଦିନ ୧୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା । ଗରଦପୁର ବ୍ଲକର ମୋଟ ୫୨ଗୋଟି ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଏହି ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରମାନଙ୍କରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସିବିଏସଇ ଦ୍ୱାଦଶ ବୋର୍ଡ଼ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲକୁ କନ୍ଧମାଳ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ

କନ୍ଧମାଳ, ୦୪/୦୬/୨୦୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ଼ ପରୀକ୍ଷାକୁ ସିବିଏସଇ ବାତିଲ କରିବାକୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *