Thursday , June 17 2021
Home / ବିଶେଷ / ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ରାଜସ୍ୱ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ରାଜସ୍ୱ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ୨୦/୦୧/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-  ଜିଲ୍ଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଦଭାବନା ସଭା ଗୃହରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅମ୍ରୁତ ଋତୁରାଜଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ରାଜସ୍ୱ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ବୈଠକରେ ଦାଖଲଖାରଜ ମାମଲା ଗୁଡିକର ତୁରନ୍ତ ଫୈସଲା କରାଯିବା, ଜିଲ୍ଲାକୁ ମିଳିଥିବା ୪୬କୋଟି ଟଙ୍କା ସବସିଡିର ତୁରନ୍ତ ତହସିଲ ଗୁଡିକ ମାଧ୍ୟମରେ ଆସନ୍ତା ଫେବୃୟାରୀମାସ ୫ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବଂଟନ କରାଯିବା, ବକେୟା ରାଜସ୍ୱ ଓ ଚଳିତବର୍ଷର ରାଜସ୍ୱ ମାର୍ଚ୍ଚମାସ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଆଦାୟ କରାଯିବା, ମାର୍ଶାଘାଇ, ରାଜକନିକା ଓ ରାଜନଗର ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନୂତନ ଗୃହର ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ବେଳେ ତୁରନ୍ତ ପୁନର୍ବାର ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇ ତୁରନ୍ତ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରାଯିବା ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ତହସିଲର ନୂତନ ଗୃହ ଏବଂ ପ୍ରଦକ୍ଷଣ ଗୃହର ଉପର ମହଲାର ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁରନ୍ତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରାଯାଇ ନୂତନ ଗୃହକୁ ସଂପୃକ୍ତ ବିଭାଗକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯିବା ଉପରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ଋତୁରାଜ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କଟକ ଅର୍ବାନ ପୁଲିସ କୁ ବଡ଼ ସଫଳତା – ୪ ଅପରାଧୀ ଗିରଫ , ୧୧ ଟି ବନ୍ଧୁକ ଓ ୫୧ଟି ଗୁଳି ଜବତ

କଟକ, ୧୬/୦୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ଦେବାଶିଷ ରଥ)- ପ୍ରାୟୋଜିତ ଅପରାଧ ଉପରେ ଅଂକୁଶ ଲଗାଇବା ପାଇଁ କଟକ ଡିସିପି ପ୍ରତୀକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *