Wednesday , June 23 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପ ପକ୍ଷରୁ ମଧୁପୀଠରେ ଚାରା ବଂଟନ

ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପ ପକ୍ଷରୁ ମଧୁପୀଠରେ ଚାରା ବଂଟନ

ସାଲେପୁର, ୧୯/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର /ଅଭୟ ଜେନା) – ଜାତୀୟ ଯୁବକ ପ୍ରକଳ୍ପ କଟକ ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ଉକ୍ରଳ ଗୌରବ ମଧୁବାବୁଙ୍କ ଜନ୍ମପୀଠ ସତ୍ୟଭାମାପୁରଠାରେ ଚାରା ବଂଟନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଫନି ବାତ୍ୟାରେ ବ୍ୟାପକ ବୃକ୍ଷ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବାରୁ ଜାତୀୟ ଯୁବକ ପ୍ରକଳ୍ପ  କଟକ ଶାଖା ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ପରିବେଶ ଚିନ୍ତା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚାରା ବଂଟନ କରାଯାଉଛି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ମଧୁପୀଠ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କୁ ଚାରା ବଂଟାଯିବା ସହ ବୃକ୍ଷକୁ ନେଇ ସଚେତନତା ବାର୍ତା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କସ୍ତୁରୀବା ଗାନ୍ଧି ଟ୍ରଷ୍ଟର ପ୍ରତିନିଧି ସନ୍ଧ୍ୟାରାଣୀ ମଲ୍ଲିକ, ବିଜୟାନନ୍ଦ ଯୁବ ପରିଷଦର ସଂପାଦକ ବିଶ୍ୱରଂଜନ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀମାନଙ୍କୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବହୁଳ ମାତ୍ରାରେ କରିବାପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ । ଜାତୀୟ ଯୁବ ପ୍ରକଳ୍ପ  କଟକ ସଂଯୋଜକ ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର, ଦେବରଂଜନ ସାମଲ, ରୁନିଲତା ସ୍ୱାଇଁ, ରଶ୍ମିରଂଜନ ପୃଷ୍ଟି, ବିଷ୍ଣୁପ୍ରିୟା ବେହେରା, ଅମିୟ କୁମାର ସାହୁ, ପ୍ରଭାସ କୁମାର ମହାପାତ୍ର ପ୍ରମୁଖ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସମାଜସେବୀ ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ପରିଡାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୨୨/୦୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବିରମିତ୍ରପୁର ଏନ.ଏ.ସି.ରୁ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଅବସର ନେଇଥିବା  ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ପରିଡାଙ୍କୁ ଗଭୀର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଅର୍ପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *