Wednesday , June 16 2021
Breaking News
Home / ଶିକ୍ଷା / କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କଲେଜ +୨ କଳାରେ ପାସହାର ୮୯.୭୫ ପ୍ରତିଶତ, କାର୍ତିକ ମଲ୍ଲିକ ପ୍ରଥମ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କଲେଜ +୨ କଳାରେ ପାସହାର ୮୯.୭୫ ପ୍ରତିଶତ, କାର୍ତିକ ମଲ୍ଲିକ ପ୍ରଥମ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା୨୩/୦୬/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜୁନିଅର କଲେଜର +୨ କଳାରେ ପାସହାର ୮୯.୭୫ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । କଲେଜର +୨ କଳା ଛାତ୍ର କାର୍ତିକ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ମୋଟ ୬ଶହ ମାର୍କରୁ ୪୮୭ ନମ୍ବର ରଖି (୮୧ପ୍ରତିଶତ) କଲେଜରେ ପ୍ରଥମ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ରାଜ୍ୟରେ ୪୪ନମ୍ବର ର‌୍ୟାଙ୍କରେ ରହିଛନ୍ତି ।

କାର୍ତିକ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ

ସେହିଭଳି ଛାତ୍ରୀ ଆୟେଶା ବେଗମ ୪୭୯(୭୯.୯ପ୍ରତିଶତ)ମାର୍କ ରଖି କଲେଜରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ରାଜ୍ୟରେ ୫୨ତମ ର‌୍ୟାଙ୍କରେ ଛାତ୍ରୀ ସତଦୀପା ସରକାର ୪୭୬(୭୯.୩୩ ପ୍ରତିଶତ)ମାର୍କ ରଖି କଲେଜରେ ତୃତୀୟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ରାଜ୍ୟରେ ୫୫ ନମ୍ବର ର‌୍ୟାଙ୍କରେ ରହିଛନ୍ତି । କଲେଜର ମୋଟ ୧୩ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ରାଜ୍ୟର ଏକଶହ ର‌୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିବା କଲେଜ ସୁତ୍ରରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

        ଆୟେଶା ବେଗମ

 କଲେଜର +୨ କଳା ପରୀକ୍ଷା ନିମନ୍ତେ ୨୪୪ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଫର୍ମ ଫିଲପ କରିଥିବା ବେଳେ ୨ଜଣ ପରୀକ୍ଷାରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ୨୪୨ଜଣ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ୬୫ଜଣ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀରେ ୪୮ଜଣ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ଓ ୧୦୬ଜଣ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାସ କରିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ପରୀକ୍ଷାରେ କପି କରି ଧରାପଡିବାରୁ ତାଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା  ଫଳ ସ୍ଥଗିତ ରହିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ସତଦୀପା ସରକାର

କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଡଃ.ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ତ୍ରିପାଠୀ ଓ ପରୀକ୍ଷା ପରିଚାଳନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଅଧ୍ୟାପକ ରଞ୍ଜିତ କୁମାର ଦାସଙ୍କ ଠାରୁ ଏହି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସିବିଏସଇ ଦ୍ୱାଦଶ ବୋର୍ଡ଼ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲକୁ କନ୍ଧମାଳ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ

କନ୍ଧମାଳ, ୦୪/୦୬/୨୦୨୧ (ଓଡିଶା ସମାଚାର/ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ଼ ପରୀକ୍ଷାକୁ ସିବିଏସଇ ବାତିଲ କରିବାକୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *