Saturday , July 31 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ମାଣପୁର ପଂଚାୟତରେ ବିଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଓ ଜନସଚେତନତା

ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ମାଣପୁର ପଂଚାୟତରେ ବିଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଓ ଜନସଚେତନତା

 କଟକ,୦୬/୦୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ(ଉବିପ) ପକ୍ଷରୁ କଟକ ସଦର କିଶନନଗର ଥାନା ଉପକଣ୍ଠ ମାଣପୁର ପଞ୍ଚାୟତର କଲରାବାଙ୍କ, ତିଆଡିସାହି, ସାଧୁସାହି, ଲେଉଟିଆକଣ ଆଦି ବହୁ ଗ୍ରାମ,ସ୍ଥାନୀୟ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର, ଦୋକାନ, ଏଟିଏମ, କାନାରା ବ୍ୟାଙ୍କ, କଲରାବାଙ୍କ ଡାକଘର, ଅନାଦି ସାମନ୍ତ ମେମୋରିଆଲ ହସପିଟାଲ, ପୋଲିସ ଫାଣ୍ଡି, ନିଳିମାରାଣୀ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ, ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଳ ଆଦି କରୋନା ଭୂତାଣୁ ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାରେ ବିଶୋଧନ ସାମଗ୍ରୀ ସିଂଚନ ସହ ଜନ ସଚେତନତା ଓ ନୋଜମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି । ଏହି ସେଵାକାର୍ଯ୍ୟ ସଭାପତି ଇଂ.ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ କବି ଭୂଷଣ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ,ସଂଜୟ ପରିଡା,ହେମନ୍ତ ବେହେରା,ସୁବାଷ ଭୋଇ,ସଂଜୀବ ବାରିକ,ଶରତ ସେଠୀ,ସୁରେଶ ଦାସ,ପ୍ରତାପ ଭୋଇ,ପ୍ରକାଶ ରାଉତ ପ୍ରମୁଖ ବହୁ କର୍ମକର୍ତ୍ତା  ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ‘ବିଜୁବାବୁ’  ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩୧/୦୭/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପ୍ରସିଦ୍ଧଲେଖକ  ଦେବଦାସ  ଛୋଟରାୟଙ୍କ  ଲିଖିତ “ବିଜୁବାବୁ”  ପୁସ୍ତକକୁ  ରାଜ୍ୟପାଳ  ପ୍ରଫେସର  ଗଣେଶୀଲାଲ ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛନ୍ତି   । ରାଜଭବନ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *