Saturday , June 19 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନେମାଳ ଅଞ୍ଚଳ ହେଲା ସାନିଟାଇଜ

ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନେମାଳ ଅଞ୍ଚଳ ହେଲା ସାନିଟାଇଜ

 କଟକ, ୦୩/୦୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ(ଉବିପ) ପକ୍ଷରୁ କଟକ  ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ ଉପକଣ୍ଠ ନେମାଳ ପଞ୍ଚାୟତର ମହାପୁରୁଷ ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦ ପୀଠ, ନେମାଳବଜାର, ଓରିକଣ୍ଟା ବଜାର, ନେମାଳ ଥାନା, ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମ, ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ ଅଞ୍ଚଳ, ସାନ୍ତପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ଆଦି ବହୁ ସ୍ଥାନରେ କରୋନା ଭୂତାଣୁ ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାରେ ବିଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବାସହ,ସଚେତନତା ପ୍ରଚାର ପତ୍ର ଓ ନୋଜମାସ୍କ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି ।  ଏହି ସେଵା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପରିଷଦର ପ୍ରଦୀପ୍ତ କୁମାର ବାରିକ, ମନୋଜ ଲେଙ୍କା, ତପନ ମଲ୍ଲିକ, ସତ୍ୟବ୍ରତ ବାରିକ, ଦେବି ପ୍ରସାଦ ପୁହାଣ,ମୀନକେତନ ମହାନ୍ତି,ଜାନକୀ ବଲ୍ଲଭ ମହାନ୍ତି ପ୍ରମୁଖ ବହୁ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଏହି  ବିଶୋଧନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସହ ଜନସଚେତନତା ଜାରୀ ରଖିବାକୁ ସଭାପତି ଯୁବସମାଜସେବୀ ଇଂ.ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତା ମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

୩୦ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ କଲା ପାରାଦୀପ ଅବକାରୀ ଥାନା- ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୧୯/୦୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ପାରାଦୀପ ଅବକାରୀ ଥାନା ଓ କୁଜଙ୍ଗ ପୋଲିସ ମିଳିତ ଭାବେ କୁଜଙ୍ଗ ମାଛ ବଜାରରେ ଚଢାଉ କରି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *