Tuesday , August 3 2021
Breaking News
Home / କ୍ରୀଡ଼ା / ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଯୋଗ ଦିବସ ପାଳିତ 

ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଯୋଗ ଦିବସ ପାଳିତ 

ଗରଦପୁର,୨୧/୦୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଖଡ଼ ପଂଚାୟତସ୍ଥିତ ଶିତଳପାଟଣା ଗ୍ରାମର ଶିତଳେଶ୍ୱର ମହାଦେବ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଆଜି ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଯୋଗ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଗରଦପୁର ପାତଂଜଳୀ ଯୋଗ ସମିତି ର ସଭାପତି ଦେବ କୁମାର ପାଣି ଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଯୋଗ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଯୋଗଗୁରୁ ଶ୍ରୀ ପାଣି ବିଭିନ୍ନ ଆସନ ଓ ପ୍ରାଣାୟମ କରି ଶିବିରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ଯୋଗ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ସହିତ ସୁସ୍ଥ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଜିଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୋଗ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଉଚିତ ବୋଲି ମତ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏହି ଶିବିରରେ ପ୍ରକୃତି ବନ୍ଧୁ ଦ୍ୱାରିକାନାଥ ସେନାପତି, ପରିକ୍ଷିତ ଦାସ , ସମାଜସେବୀ ଉଦୟନାଥ ଚୌଧୁରୀ,ଶିଶିର କୁମାର ପରିଡ଼ା,ପର୍ଶୁରାମ ସେନାପତି, ବିଜୟ କୁମାର ବାରିକ, ଯଦୁମଣି ମୁଦୁଲି, ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପଣ୍ଡା, ବାଦଲ ଦାସ , ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ, ତାପସ ଦାସ, ବିଜୟ କୁମାର ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ଅଭିମନ୍ୟୁ ଦାସ, ଗଙ୍ଗାରାମ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇ ଯୋଗ ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଭିଡିଓକନଫରେନ୍ସ  ଆଲୋଚନା ପରେ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଇଣ୍ଡୋର ଷ୍ଟାଡିୟମ ପାଇଁ ୮କୋଟି ମଞ୍ଜୁର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ୧୯/୦୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ରାଜନଗର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଅଂଚଳରେ କ୍ରୀଡାର ବିକାଶ ସହ ଉଦୀୟମାନ କ୍ରୀଡାବିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *