Monday , June 21 2021
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ଆଇନ୍ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଦନମୋହନ ମଠ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା 

ଆଇନ୍ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଦନମୋହନ ମଠ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା 

ତାରପୁର ୨୫/୦୨/୨୦୨୧ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ବଜାରରେ ଥିବା ମଦନ ମୋହନ ମଠର ଶତବାର୍ଷିକ ଚବିଶ ପ୍ରହର ନାମଯଜ୍ଞ ଅବସରରେ ଆଇନ୍, ପଂଚାୟତିରାଜ ଓ ନଗରଉନ୍ନୟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ମୁଖ୍ୟଅତିଥିଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ଏଥିରେ ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ସଭ୍ୟା ଡେଜାଲିନ୍ ମହାପାତ୍ର, ବ୍ଲକ୍ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବାଶିଷ୍ ତ୍ରିପାଠୀ, ସାଂସଦ ପ୍ରତିନିଧି ଗୌତମ ପାଲିତ୍, ଓଡ଼ିଶା ମୋ ପରିବାରର ସଂଯୋଜକ ଡ. ସୁରେନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର, ଅଶ୍ୱିନୀ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଜେନା ଓ ସମସ୍ତ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ମଦନମୋହନ ମଠ ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ମଳ କୁମାର ଜେନା, ପ୍ରଭାକର ଖଟୁଆ, କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଜେନା ପ୍ରମୁଖ ଉତରୀୟ ଓ ପୁଷ୍ପ ଗୁଚ୍ଛ ଦେଇ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରିଥିଲେ । ୪ଦିନ ଧରି ବ୍ୟାପୀ ଚବିଶ ପ୍ରହରରେ ଅଧିବାସ, ଅହୋରାତ୍ର ନାମଯଜ୍ଞ, ନଗରକୀର୍ତନ ମହାସମାରୋହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।   ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

କରୋନା କାହାଣୀ : ସ୍ୱାମୀର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇ ସ୍ତ୍ରୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ , ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉଦ୍ଧାର

ଗରଦପୁର,୨୦/୬/୨୦୨୧(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତେଣ୍ଡାକୁଡ଼ା ପଂଚାୟତରେ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇଟି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *